بنر

توئیتر با توئیت 35 هزار کاراکتری هک شد
سه شنبه ، 16 آبان 1396 ، 13:34

 

 

به گزارش بانکی دات آی آر و به نقل از  خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از گیزمودو، در شرایطی که تمامی کاربران با چنین محدودیتی دست و پنجه نرم می کنند، این اقدام باعث حیرت دیگر کاربران توئیتر شد و بسیاری از آنها در این زمینه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

سرانجام مشخص شد وجود یک آسیب پذیری امنیتی در توئیتر به این کاربر آلمانی اجازه داده تا با همکاری کاربر دیگری با شناسه HackneyYT محدودیت توئیتر را نقض کند و یک پیام طولانی و البته بی معنی را از طریق شبکه اجتماعی یادشده ارسال نماید.

 

در ابتدای این پیام به زبان آلمانی آمده است: ما توانستیم از محدودیت کاراکتر توئیتر فراتر برویم. حرفمان را باور نمی کنید. این پیام 35 هزار کاراکتری حرف ما را ثابت می کند. در ادامه نیز هزاران کاراکتر بی معنی پشت سر هم آورده شده است.

 

توئیتر بعد از انتشار این پیام برای مدت کوتاهی حساب هر دو نفر را تعلیق و پیام یاد شده را پاک کرد. البته در حال حاضر این دو حساب کاربری مجددا به توئیتر دسترسی یافته اند. مدیران توئیتر می گویند نقص فنی عامل این مشکل را شناسایی و آن را برطرف کرده اند.

 

افراد یادشده پس از بازگشت به توئیتر پیامی منتشر کرده و از اقدام خود عذرخواهی کرده و هدف از این کار را نشان دادن آسیب پذیری توئیتر عنوان کرده اند.

 

► منوچهر متکی نشان عالی امپراتور ژاپن را دریافت کرد
انتقاد زائران از اپراتورها و بی مسئولیتی وزارت ارتباطات/ وقتی موکب فارس جورکش بی‌مسؤولیتی اپراتورهای ایرانی می‌شود ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 720 مهمان آنلاین داریم
بنر