21 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین (1)

چهارشنبه ، 17 آبان 1396 ، 11:25

 

نفوذ تکنولوژی به جامعه امروز، بیش از هر راه ارتباطی دیگری موجب تغییر و دگرگونی در زندگی ما شده است. با توجه به قدرت بسیار زیادی که اینترنت در رشد این تغییرات داشته، بدون شک می توان عامل اصلی این نفوذ را گستردگی شبکه های اینترنتی دانست.

با این حال، امروزه دسترسی سریع به مردم سراسر دنیا از طریق شبکه های اینترنتی و رسانه های اجتماعی آنلاین بسیار آسان شده است. در خلال این دسترسی ها، عده ای نیز هستند که با استفاده از این رسانه ی قدرتمند به کسب درآمد می پردازند.

اما آیا این حرف درست است که امروزه کسب درآمد آنلاین کار آنچنان ساده ای نیست؟ با رقابتی که این روزها بین صاحبان درآمد وجود دارد، می توان گفت که راه اندازی و کسب درآمد از طریق اینترنت، تبدیل به یک چالش در حال رشد شده است.

اغلب ما با بازاریابان اینترنتی مواجه شده ایم. آنان سعی داشته اند که با دریافت مبلغ اندکی در ازای خدمات و یا کالای مورد نیاز ما به درآمد خاصی برسند. این درحالی است که مردم جامعه، پیش از این با تجربه های تلخی چون شرکت های هرمی و یا بازاریابان شبکه ای مواجه بوده اند و دیگر به قدر کافی به اینگونه کسب درآمدها اعتماد ندارند.

پس چطور می شود به طور قانونی و مطمئن به کسب درآمد پرداخت؟ این دلهره تنها درمورد یافتن راه و ابزار رسیدن به درآمد آنلاین نیست، بلکه ما باید یاد بگیریم چطور به فضای مجازی اعتماد کنیم تا بتوانیم برای آینده مان در آن سرمایه گذاری کنیم.

حقیقتش را بخواهید باید گفت شروع یک کسب و کار آنلاین در دنیای امروز کار چندان ساده ای نیست و اگر کسی غیر از این حرف را به شما زد، بدانید صادقانه با شما صحبت نکرده است! اما پیش از آنکه به راه اندازی یک فعالیت اینترنتی درآمدزا بیاندیشید، باید تمام روش های اساسی کسب درآمد در مدت کوتاه را بررسی کنید.

با ما همراه باشید!

در روزهای آینده تمام نکات مربوط به راه اندازی یک کسب و کار آنلاین را در اختیارتان می گذاریم.

منبع: سایت forbes
مترجم: فریناز مختاری

► موگرینی: به نظر می‌رسد کنگره آمریکا می‌خواهد در برجام باقی بماند
شاخص سهام آسیایی رکورد ۱۰ ساله زد ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر