21 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین(2)

شنبه ، 20 آبان 1396 ، 15:27

 

سختی در مقابل لذت!

پیش از اینکه به بحث در مورد برخی از روش های کسب و کار آنلاین بپردازیم، اجازه بدهید از نقش سختی ها در مقابل چشیدن طعم لذت ها صحبت کنیم. هر تصمیمی که ما در زندگی می گیریم، سختی هایی در پی دارد که تا پایان راه و چشیدن طعم پیروزی باید با آنها جنگید. ما همیشه برای جلوگیری از رنج و سختی بیشتر، تلاشمان را بیشتر خواهیم کرد تا راحت تر به لذت پیروزی دست یابیم. با این حال چیزی که موفقیت را برای ما شیرین تر می کند، سختی هایی است که طی رسیدن به آن از سرگذرانده ایم.

امروزه کسب درآمد از طریق اینترنت فعالیتی لذت بخش به نظر می رسد. اما این کار لذتبخ پیچیدگی های بسیاری دارد. شما باید مقدار زیادی پول به عنوان سرمایه اولیه درنظر بگیرید و این را بدانید که ممکن است تنها مقداری از آن پول به شما بازگردد و این یکی از همان سختی های کار آنلاین است. از طرفی، بازاریابان شبکه ای و دیگر بازاریابان در تلاشند که رویاهایتان را به شما بفروشند.

ترس مردم از خرید آنلاین نسبت به خرید حضوری بیشتر است. در حالی که شما تنها کاری که از دستتان برمی آید این است که باید ایمیل های مختلفی را به میلیون ها نفر ارسال کنید و کسب و کار خود را توضیح دهید. شما باید بتوانید در کوتاه ترین مدت ممکن به نتیجه برسید و یکی از سخت ترین قسمت های کار شما همین است.

 

بهترین راه کسب درآمد آنلاین چیست؟

به عنوان کسی که چندین سال از عمر خود را در کسب و کار آنلاین سپری کرده است، می دانم که چه چیزهایی لازمه ی رسیدن به موفقیت در این رشته است. با این حال من هم مانند شما در ابتدای راه دانش و تجربه ی زیادی نداشتم و طبیعتا با شکست های بسیاری مواجه شدم و از تک تک آن شکست ها درس هایی آموختم که شاید در آن زمان برای من آسیب های جدی ای بودند اما همین آسیب ها، در طرح های بزرگتر به کمکم آمدند.

امروزه اگر شما خواهان رسیدن به موفقیت در هرکاری هستید باید سعی و تلاش بسیاری به کار گیرید تا به حداقل بازده اولیه دست یابید. به خصوص در کسب و کارهای آنلاین. لابد می پرسید چرا؟ زیرا شما به جلب اعتماد و وفاداری مخاطب در دنیای مجازی نیازدارید.

هر شخص موفقی که در کسب و کار خود به موفقیت رسیده است در ابتدا بهای سنگینی پرداخت شده و با بررسی جزئیات شکست خود، توانسته است به مشتریان وفادار دست یابد. رسیدن به موفقیت هیچگاه آسان نبوده و نیست. شما باید در راه اندازی هر کاری صبور باشید.

 

با ما همراه باشید!

در روزهای آینده تمام نکات مربوط به راه اندازی یک کسب و کار آنلاین را در اختیارتان می گذاریم.

منبع: سایت forbes
مترجم: فریناز مختاری
برای مطالعه ی بخش اول این مقاله می توانید اینجا کلیک کنید.

► نحوه پرداخت وجوه تمامی سپرده‌گذاران فرشتگان
آشنایی با مشاغل: پویانما (انیماتور) ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر