21 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین(3)

يكشنبه ، 21 آبان 1396 ، 16:31

 

مدتی ست که « 21 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین» را برای شما درنظر گرفته ایم، امروز سومین قسمت از این مقاله را می خوانید.

 

1. یک کتاب الکترونیکی بنویسید و سپس آن را بفروشید!

 

اگر  شما از آن دسته آدم هایی هستید که به نوشتن علاقه دارید و می توانید انسان های دیگر را شیفته ی نوشته های خود کنید، یک کتاب بنویسید. درحالی که بازار کتاب پر از کتاب های جورواجور شده است، اما هنوز هم کتاب های آموزشی طرفداران خاص خودشان را دارند. این یکی از مواردی ست که شما را از طریق اینترنت به پول می رساند.

شما می توانید کتاب های الکترونیکی خود را از طریق پایگاه اینترنتی (Amazon Kindle on the App Store) به فروش بگذارید.  این پایگاه، قابل دسترس برای تمام کاربران اینترنت در سرتاسر دنیا می باشد. در نگارش و فروش کتاب الکترونیکی شما نیاز به سرمایه ی زیادی ندارید بلکه فقط باید زمان بسیاری در تولید و بازاریابی این کتاب صرف کنید.

 

2. یک کتاب صوتی تهیه کنید و بفروشید!

 

من در حال حاضر مشغول فروش کتاب های صوتی هستم و بیش از 30 جلد کتاب در این زمینه به نام خودم تولید کرده ام. با توجه به تجربیات من، کتاب های صوتی از محبوبیت بسیاری برخوردارند، این محبوبیت روز به روز بیشتر می شود، چرا که امروزه رسانه های دیجیتال فراگیر شده اند.

وقتی رسانه های دیجیتال فراگیر می شوند، مردم به صدا و تصویر رو می آورند و جذب آنها می شوند. به همین خاطر به شما پیشنهاد می کنیم که یک کتاب را به صورت صوتی درآورید و از طریق برنامه های مختلفی همچون Audible’s ACX آنرا در اختیار علاقه مندان بگذارید.

 

3. یک اپلیکیشن بسازید!

 

بله قبول داریم که این پیشنهاد به تخصص خاصی نیاز دارد. اما نباید فراموش کرد که فقط تخصص در این زمینه کارساز نیست بلکه مهارت های توسعه برنامه و طراحی آن نیز اهمیت بسیاری دارد. با طراحی و ساخت یک برنامه عالی می توانید بازار کاربران تلفن های همراه هوشمند را به راحتی در دست بگیرید!

در این مورد نیز همچون موارد دیگر، چیزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است پول و سرمایه ی شما نیست بلکه زمان است. شما باید صبوری کنید تا به نتیجه ی دلخواهتان دست یابید.

اگر مهارت لازم برای طراحی و ساخت یک نرم افزار را ندارید باید یک متخصص استخدام کنید که بتواند در ایجاد نرم افزار مورد نظر، به شما کمک کند. اما برای شروع کار شما باید یک ایده خوب و قابل ارائه داشته باشید سپس به تحقیق و تجزیه و تحلیل بازار بپردازید و پس از آن دست به کار شوید.

با ما همراه باشید!

در روزهای آینده تمام نکات مربوط به راه اندازی یک کسب و کار آنلاین را در اختیارتان می گذاریم.

 

منبع: سایت forbes

مترجم: فریناز مختاری

 

 

 

برای مطالعه ی بخش اول این مقاله می توانید اینجا کلیک کنید.

برای مطالعه ی بخش دوم این مقاله می توانید اینجا کلیک کنید.

 

► زلزله‌ در استان کرمانشاه باعث مرگ حداقل ۱۴۱ نفر شد
آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (2) ◄

مطالب مرتبط
بنر
بنر