21 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین(4)

شنبه ، 4 آذر 1396 ، 14:26
مدتی ست که « 21 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین» را برای شما درنظر گرفته ایم، امروز چهارمین قسمت از این مقاله را می خوانید.

4. ترک مکانیکی آمازون (سایت جمع سپاری اینترنتی)
ترک مکانیکی آمازون، یکی از خدمات وب آمازون است که در آن بازاری به شیوه جمع سپاری اینترنتی وجود دارد. در این مدل سایت ها شما می توانید کارهایی که رایانه ها قادر به انجام آن نیستند را در اختیار انسان هایی که در سرتا سر دنیا توانایی انجام آن را دارند، بگذارید.
راه اندازی سایت های جمع سپاری به کاریابان سراسر دنیا کمک می کند تا با پرداخت حداقل هزینه و دریافت کارمزدی کم، کار مورد علاقه شان را آغاز کنند. به عنوان مثال شما وقتی سایت جمع سپاری ترجمه راه اندازی می کنید، می توانید مترجمین بسیاری را به عضویت در سایت خود درآوردید و از آنها بخواهید تا در ازای مبلغ اندکی متون شرکت ها و سازمان های مختلف را برایتان ترجمه کنند.

5. راه اندازی سایت های جامع ارائه خدمات
سایت هایی همچون Fiverr که به ارائه خدمات اینترنتی می پردازند، می توانند نمونه هایی از کسب و کارهای اینترنتی موفق محسوب شوند. راه اندازی اینگونه سایت ها به صاحبان کالا و هنرمندان کمک می کند تا دست آوردهای خود را به عموم علاقه مندان نشان دهند و از این طریق به کسب درآمد بپردازند.
سایت هایی همچون Fiverr اقتصاد کلیدی وب محسوب می شوند و مخاطب می تواند طیف وسیعی از خدمات و محصولات خود را از طریق این رسانه ها به فروش برساند. اما راه اندازی چنین سایت هایی مستلزم تحقیقات گسترده است و همچون دیگر راه های ارائه شده، باید به قدر کافی صبور باشید.

6. راه اندازی سایت خدمات آنلاین هنری
UpWork و 99Desiners دو سایت بزرگ برای سفارش و خرید محصولات هنری طراحان و گرافیست ها هستند. مخاطب می تواند با مراجعه به این گونه سایت ها از نمونه کار گرافیست ها و طراحان تبلیغاتی مختلف دیده کرده و پس از انتخاب گرافیست و یا طراح مورد نظر، سفارش خود را ثبت نماید.
راه اندازی چنین سایتی مانند هر کسب و کار دیگری دشوار است، چرا که با وجود رقبای بسیار نیازمند تبلیغات گسترده و بررسی تخصصی بازار هدف خواهد بود. همچنین پیدا کردن افراد متخصص و خبره در زمینه خدمات ارائه شده نیز کار آسانی نیست.

7. یک وبلاگ بسازید!
هرگاه حرف از پولسازی آنلاین به میان می آید، نمی شود «ساخت وبلاگ» را نادیده گرفت. اما همه ما می دانیم که ساخت یک وبلاگ آنقدرها هم که فکر می کنیم کار راحتی نیست. این کار مستلزم زمان بسیاری است. طبق تجربیاتی که از گذشته داشته ام باید بگویم که چشیدن سختی های چنین کاری در مقابل پیشرفت و پیروزی های پس از آن بسیار لذت بخش خواهد بود.
وبلاگ ها به راحتی می توانند ده ها هزار دلار سرمایه شما را به صدها هزار دلار برسانند به شرطی که بازدیدکننده های بسیاری داشته باشند. اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار از طریق یک وبلاگ هستید دست بجنبانید و یک لحظه تان را هم هدر ندهید!
با ما همراه باشید!
در روزهای آینده تمام نکات مربوط به راه اندازی یک کسب و کار آنلاین را در اختیارتان می گذاریم.
منبع: سایت forbes
مترجم: فریناز مختاری
برای مطالعه ی بخش اول این مقاله می توانید اینجا کلیک کنید.
برای مطالعه ی بخش دوم این مقاله می توانید اینجا کلیک کنید.
برای مطالعه ی بخش سوم این مقاله می توانید اینجا کلیلک کنید.

► حراج سکه با ۲۰۰ هزار تومان پایین‌تر از قیمت بازار
آشنایی با مشاغل: مربی ورزش ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر