بنر

بنر
شرایط وام‌ ۴۰ و ۸۰میلیون تومانی با کارمزد ۴درصد
سه شنبه ، 7 آذر 1396 ، 10:52

 

در حالی که امروزه بانک‌ها برای دادن وام در بهترین حالت سودهای ۱۸ درصدي را از مردم مطالبه مي‌کنند، برخي بانک‌ها هم وام‌هاي چند ده ميليون توماني با كارمزد چهار درصد پرداخت مي‌كنند.

 

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک مهر ایران، در همین راستا یکی از بانک‌هاي قرض‌الحسنه اقدام به ايجاد طرحي با تسهيلات ۴۰ و ۸۰ ميليون توماني با کارمزد چهار درصد کرده است و متقاضيان مي‌توانند به دوصورت واريز وجه ماهيانه يا ميانگين حساب ساليانه از مزاياي اين طرح بهره مند شوند.

بانک قرض الحسنه مهرایران با هدف تسهیل ازدواج جوانان اقدام به ایجاد طرح‌هایي به نام طرح يکم و دوم پيوند کرده که در طرح يكم، متقاضي با ايجاد حساب و واريز وجه طبق جدول پرداخت طرح مي‌تواند از تسهيلات تا سقف ۴۰ ميليون توماني با كارمزد چهار درصد بهره‌مند شود؛ به اين صورت كه در پرداخت تسهيلات بر اساس ميانگين موجودي حساب، متقاضي طي سه سال هر سال با ميانگين ۱۰ ميليون و ۶۰۰ هزار تومان مي‌تواند در پايان سال سوم تسهيلات ۴۰ ميليون توماني از اين بانك دريافت كند. در طرح واريز ماهيانه نيز متقاضي مي‌تواند در سال اول با واريز ماهيانه ۴۵۰هزار تومان، در سال دوم با واريز ماهيانه ۶۵۰ هزار تومان و در سال سوم با واريز ماهيانه ۹۵۰ هزار تومان در پايان سه سال از مزاياي اين طرح استفاده كند.

مدت زمان تکمیل موجودی در این طرح یک تا سه سال و دوره بازپرداخت تسهيلات نيز ۳۶ ماهه است. اين طرح همچنين قابل انتقال به اقوام درجه يک نيز است.

در طرح دوم پیوند مهر، متقاضی می‌تواند با میانگين موجودي ساليانه ۶ ميليون و ۱۵۰ هزار تومان طي دوره ۱۰ ساله و در پايان دوره از تسهيلات ۸۰ ميليون توماني بانک قرض الحسنه مهرايران استفاده کند. همچنين متقاضي مي‌تواند در طرح واريز ماهيانه اين قرض الحسنه، در سال اول ماهانه ۶۵۰ هزارتومان واريز و تا سال دهم با ۱۵ درصد افزايش در واريز وجه از اين تسهيلات استفاده کند. متقاضي در اين طرح در سال ابتدايي ماهيانه مبلغ ۴۵۰ هزار تومن واريز مي‌کند و هر سال بايد اين مبلغ را ۲۶ درصد افزايش دهد تا در پايان سال دهم بتواند از تسهيلات ۸۰ميليون توماني استفاده كند. مدت زمان لازم جهت تكميل موجودي در اين طرح ۵تا ۱۰ سال و دوره ي بازپرداخت تسهيلات نيز ۶۰ ماهه است.

 

این تسهیلات منافاتی با تسهیلات ازدواج ديگر بانک‌ها نداشته و متقاضيان مي‌توانند از اين وام‌ها به صورت همزمان استفاده کنند.

► رئیس به مثابه هیولا
بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 768 مهمان آنلاین داریم