فروش بیش از 9500 سکه در هفته نخست حراج بانک کارگشایی
بنر

بنر
فروش بیش از 9500 سکه در هفته نخست حراج بانک کارگشایی
شنبه ، 11 آذر 1396 ، 15:28

در هفته نخست حراج سکه در بانک کارگشایی، بیش از 9 هزار و 500 قطعه سکه تمام (طرح جدید) و نیم بهار آزادی فروخته شد.

به گزارش بانکی دات آی آر، رییس بانک کارگشایی در گفت وگو با روابط عمومی بانک ملی ایران گفت: هفته گذشته حراج در سه روز برگزار و مجموعا چهار هزار و 910 سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و چهار  هزار و 640 نیم سکه بهار آزادی در 219 رسید فروخته شد.

 

مسعود سلیمانی  افزود: در روز نخست حراج، سکه ها در بسته های 20 تایی عرضه شد اما در دو روز بعد با توجه به افزایش تعداد متقاضیان، بسته های 50 و 100 تایی را نیز آماده کردیم و در هفته جاری نیز سکه های تمام و نیم بهار آزادی در هر سه بسته عرضه می شود.

 

وی با بیان اینکه حراج سکه های تمام و نیم بهار آزادی امروز ساعت 14 تا 16 در این بانک صورت می گیرد، اظهار کرد: طبق برنامه قبلی، حراج در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه است که درباره روز چهارشنبه هفته جاری که تعطیل رسمی است، تصمیم گیری خواهد شد.

 

سلیمانی درباره وضعیت استقبال از حراج سکه در بانک کارگشایی هم ادامه داد: استقبال در هفته نخست حراج بسیار زیاد بود و حتی ما برای رفاه حال متقاضیان، امروز حراج را در سالن جدید با ظرفیت بالاتر در همان محل شعبه مرکزی بانک کارگشایی برگزار می کنیم.

 

رییس بانک کارگشایی همچنین جلوگیری از حبابی شدن بازار سکه را مهمترین علت حراج سکه عنوان کرد و از متقاضیان خواست برای شرکت در این حراج حضوری، با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی برای پرداخت، به سالن حراج بانک کارگشایی واقع در خیابان مولوی، رو به روی میدان محمدیه مراجعه کنند.

 

گفتنی است بانک کارگشایی که از واحدهای تابعه بانک ملی ایران است و 91 سال قدمت دارد، علاوه بر پرداخت تسهیلات در ازای ترهین مصنوعات طلا، مسئولیت حراج سکه برای کنترل قیمت در بازار را بر عهده دارد.

 

 

► در آستانه روز بيمه؛ نرم‌افزار موبايل بيمه نوين رونمايي شد
مبلغ اقساط ماهانه وام مسکن منتشر شد ◄

 
پابلیکا
بنر

افراد حاضر

ما 611 مهمان آنلاین داریم