بنر

بنر
میانگین تولید روزانه بنزین کشور ۸ درصد افزایش یافت
يكشنبه ، 12 آذر 1396 ، 16:54
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از خبرگزاری تسنیم، از ابتدای فروردین تا پایان آبان ماه به‌طور متوسط روزانه ۷۴ میلیون و ۶۱۵ هزار لیتر بنزین در کشور تولید شده که از این میزان ۲۵ میلیون و ۸۲۴ هزار لیتر بنزین یورو ۴ با ۱۶درصد رشد نسبت به سال گذشته و ۴۸ میلیون ۷۹۱ هزار لیتر بنزین معمولی با ۴ درصد رشد نسبت به سال گذشته بوده است.
همچنین بیشترین تولید بنزین در هشت ماه امسال مربوط به پالایشگاه‌های امام خمینی (ره) شازند، آبادان و اصفهان به ترتیب ۱۵، ۱۱ و ۱۱ میلیون لیتر در روز است.
در این مدت پالایشگاه ها‌ی بندرعباس، با بیش از ۱۰ میلیون لیتر، تهران با حدود ۶ میلیون لیتر، شیراز حدود یک میلیون، کرمانشاه ۷۰۳ هزار لیتر، لاوان حدود ۲ میلیون لیتر، رتبه‌های بعدی تولید بنزین را دارا هستند.
بر اساس اعلام رسمی وزارت نفت، متوسط تولید پالایشگاه ستاره خلیج فارس در مهر ماه ۳،۵ میلیون لیتر بود که با تغییرات انجام شده انتظار می‌رود با برنامه ریزی‌های انجام شده تا پایان آذرماه، تولید بنزین این پالایشگاه به میزان ۱۲ میلیون لیتر در روز تثبیت شود.
امسال به ترتیب در ماه‌های فروردین ۶۸،۸ میلیون لیتر، اردیبهشت ۶۹.۹ میلیون لیتر، خرداد ۷۲.۲ میلیون لیتر، تیر ماه ۷۷.۷ میلیون لیتر، مرداد ماه ۷۲.۸ میلیون لیتر، شهریور ۷۸.۱ میلیون لیتر، مهر ماه ۷۶.۴ میلیون لیتر و در آبان ۸۰.۱ میلیون لیتر بنزین در کشور تولید شده که بیشترین تغییرات تولیدی بنزین کشور مربوط به صد روز گذشته است.

► استخدام های روز- 12 آذر 96
نحوه پرداخت وام اشتغال روستایی فردا نهایی می‌شود ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 766 مهمان آنلاین داریم