بنر

بنر
اعطای 5000 (پنج هزار) میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط توسط بانک آینده در 7 ماهه اول سال‌جاری
شنبه ، 18 آذر 1396 ، 14:33
با توجه به نقش به سزایی که بنگاه های کوچک و متوسط (SME) در اشتغالزایی و ظرفیت‌سازی تولیدی، هم‌چنین بهبود تولید و درآمد ملی در کشور دارند؛ بانک آینده، در سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال»، نسبت به تأمین مالی و تقویت اقتصادی بنگاه‌های کوچک و متوسط، اهتمام نموده است.
این بانک، در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی، ضمن تبیین و ابلاغ برنامه ها و دستورالعمل تأمین مالی بنگاه-های کوچک و متوسط به کلیه شعب خود؛ علاوه بر پرداخت تسهیلات به متقاضیانی که از طریق تارگاه وزارت صنعت، معدن و تجارت (کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استانی) معرفی شده اند؛ با بازاریابی مستقیم، مشتریان واجد شرایط برای راه اندازی و توسعه بنگاه های کوچک و متوسط را برابر ضوابط اعلام شده از سوی بانک مرکزی ج.ا.ایران، شناسایی و همراهی کرده است.
حاصل این اقدام؛ در هفت ماهه اول سال جاری، تخصیص بهینه تسهیلات، به یکصد و بیست (120) بنگاه کوچک و متوسط، بالغ بر مبلغ 5،000 (پنج هزار) میلیارد ریال با نرخ سود مصوب شورای محترم پول و اعتبار بوده است. بنگاه هایی که از بانک آینده تسهیلات دریافت نموده اند؛ در 16 استان کشور، شامل استان‌های: آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خوزستان، سمنان، فارس، تهران، قزوین،کرمانشاه، گلستان، گیلان، مازندران، مرکزی و یزد، مشغول به فعالیت هستند.
پیامد مستقیم تأمین مالی این بنگاه ها، افزایش یا تثبیت اشتغال واحدهای مشمول، فعال نمودن واحدهای غیر فعال، تکمیل و راه اندازی طرح های نیمه تمام تولیدی با پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد، بوده است.

► شرایط فروش ارز مسافرتی با نرخ بازار آزاد در بانک سامان اعلام شد
درخشش دانش آموزان ایرانی در مسابقات جهانی ریاضیات آسان 2017 با حمایت بانک گردشگری ◄

 
پابلیکا
بنر

افراد حاضر

ما 780 مهمان آنلاین داریم