بنر

چرا "آستان امام خمینی" مالک معدن تراورتن تکاب است؟
چهارشنبه ، 22 آذر 1396 ، 08:10

 

به گزارش بانکی دات آی آر باغهای سرسبز کنار جاده یولقون آغاج حدودا دو سال است دارد به دست معدن کاران تخریب می شود روستایی که شش دانگ آن وقف امام حسین است واز موقوفات محسوب می شود و هر ساله بخاطر طبیعت زیبایش مملو از جمعیت بود ولی امروز بجای آن طبیعت زیبا انبوعی از سنگ های،بریده شده معادن را می بیند که به غیراز انباشته شدن آن سنگ ها در باغ های اطراف ،گرد وخاک حاصل از آن نیز موجب تخریب وخشک شدن روز به روز سایر باغهای در همسایگی معدن شده است.

وجاده زیبای روستا توسط ماشین های سنگین حامل سنگ معادن در حال تخریب کامل جاده میباشد و این امر از دید مسئولین پنهان مانده است.

جای بسی تاسف است که نام این معدن،معدن تراورتن آستان مقدس امام خمینی(ره) می باشد که وظیفه این آستان چیزی جز ورود به کارهای اقتصادی و استخراج معادن با سرمایه دولتی است.

و متاسفانه تمام این اعمال ذیل نام امام خمینی (ره) انجام می شود امامی که حتی راضی به گچ کاری حسینیه اش نبود، که علاوه بر تخریب طبیعت خدادای باعث تخریب وجهه امام خمینی (ره) در اذهان مردم منطقه می شود طوری که مردم منطقه می گویند اگر کسی اعتراض کند به جرم مخالفت با امام خمینی(ره) راهی دادگاه می شود.

 

آیا دست کاری در طبیعت وتخریب منابع طبیعی وموقوفات امام حسین(ع)  حاصل انقلابی است که امام خمینی(ره) بانی آن بود؟

آیا اینکار باعث رسیدن به آرمان های امام راه حل می شود؟

آیا این کار باعث تغییر تفکر مردم نسبت به امام خمینی(ره) وتخریب وجهه ایشان نمی شود؟

 

► شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات نهادهای غیرمجاز تشکیل می شود
بنزین از اول دی ۱۵۰۰ تومان می‌شود ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 375 مهمان آنلاین داریم
بنر