بنر

21 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین(6)
شنبه ، 25 آذر 1396 ، 15:05

مدتی ست که « 21 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین» را برای ارائه به شما درنظر گرفته ایم. تا کنون 7 راه آن را با هم مرور کرده ایم. امروز ششمین قسمت از این مقاله را می خوانید و با چند راه دیگر از کسب و کار آنلاین آشنا می شویم.

13. فروش محصولات در سایت هایی نظیر Etsy

سایت هایی نظیر Etsy برای کسانی که به تولید محصول می پردازند بسیار مفید هستند. شما می توانید به راحتی از طریق این نوع سایت ها به خرید و فروش آنلاین محصولات دست سازتان بپردازید. اما از جهتی شما می توانید راه انداز چنین سایتی نیز باشید. به طوری که با راه اندازی یک پورتال بزرگ، محصولات دست ساز هنرمندان را در معرض دید مشتریان قرار دهید.

Etsy و سایت های مشابه ش از بهترین راه ها برای عرضه مستقیم محصولاتمان هستند. این سایت ها با کمترین هزینه دریافتی بابت خدماتشان محصول شما را به سراسر دنیا معرفی می کنند و شانس موفقیت شما را دو چندان می کنند.

 

14. در Shopify   فروشگاه آنلاین خود را بسازید!

نمی خواهید در Esty و سایت های مشابه محصولات خود را به فروش برسانید؟ مشکلی نیست. شما به راحتی می توانید با استفاده از سایت Shopify فروشگاه آنلاین خود را داشته باشید. در این سایت (و سایت های مشابه ) شما می توانید به راحتی یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید و ظرف چند ثانیه محصولات و خدمات خود را به مشتریان عرضه کنید.

 

15. قرار دادن آثارتان در سایت آمازن

اگر می خواهی به سادگی در معرض دید میلیون ها مخاطب در سرتاسر دنیا قرار بگیرید، بهتر است به بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیا بپیوندید. آمازون، شرکتی است که سفارشات مختلفی را در سرتاسر دنیا ثبت کرده، بسته بندی می کند و تحویل می دهد.

واضح است که چنین پایگاه هایی در معرض دید هزاران هزار مخاطب قرار دارند و روزانه میلیون ها سفارش ثبت می کنند. مطمئن باشید محصولات شما که قیمت مناسبی دارند، در این بازار آنلاین به خوبی دیده می شوند و به فروش می رسند.

تنها نکته قابل عرض این است که شما باید قبل از هرکاری نیاز بازار را بسنجید و محصولی مطابق نیاز روز بازار تولید کنید وگرنه حتی قدرتمندترین فروشگاه های آنلاین نیز نمی توانند ضامن موفقیت کالای شما شوند.

16. پاسخگویی به سوالات حرفه ای

آیا شما در حرفه ای خاص تبحر دارید؟ در این صورت به راحتی می توانید به وبسایت هایی نظیر just answer و liveperson مراجعه کنید و پاسخگوی سوالات فنی مرتبط با تخصص خود باشید. این سایت ها پلی میان مردم و متخصصین هستند. متخصصین می توانند در برابر هر سوالی که پاسخ می دهند دستمزد دریافت کنند.

 

با ما همراه باشید!

در روزهای آینده دیگر نکات مربوط به راه اندازی یک کسب و کار آنلاین را در اختیارتان می گذاریم.

 

منبع: سایت forbes

مترجم: فریناز مختاری

برای مطالعه ی بخش اول این مقاله می توانید اینجا کلیک کنید.

برای مطالعه ی بخش دوم این مقاله می توانید اینجا کلیک کنید.

برای مطالعه ی بخش سوم این مقاله می توانید اینجا کلیلک کنید.

برای مطالعه ی بخش چهارم این مقاله می توانید اینجا کلیلک کنید.

برای مطالعه ی بخش پنجم این مقاله می توانید اینجا کلیلک کنید.


► بودجه دولت در ۲۰سال گذشته را ببینید +نمودار
لایحه بودجه سال ۹۷ کاملا متفاوت و برشی از برنامه چهار ساله دولت است ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 467 مهمان آنلاین داریم
بنر