تصویب 16 هزار و 810 میلیارد ریال تسهیلات ریالی کلان در بانک ملی ایران
دوشنبه ، 27 آذر 1396 ، 09:25
بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه، پرداخت بیش از 16 هزار و 810 میلیارد ریال تسهیلات ریالی کلان را تصویب کرده است.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در مدت مذکور 35 مصوبه ارزی، ریالی و تمدید مشارکت داشته که مجموع تسهیلات ارزی مصوب به 320 میلیون یورو می رسد و از محل صندوق توسعه ملی تامین خواهد شد.
همچنین از مجموع درخواست های وارده و تعیین تکلیف شده در آبان ماه امسال نیز تعداد سه فقره تمدید مشارکت مدنی تسهیلات مصوب پیشین و دو فقره تسهیلات به ارزش 224 میلیارد ریال در زمینه تولید کاشی، سرامیک و سیمان خاکستری از منابع داخلی بانک مصوب گردیده است.
بانک ملی ایران در ماه گذشته نیز پرداخت بیش از 11 هزار و 338 میلیارد ریال تسهیلات کلان را تصویب کرده است که سه فقره تسهیلات کلان در قالب تمدید دوران مشارکت تسهیلات مصوب قبلی و پنج فقره تصویب تسهیلات جدید در زمینه هایی مانند پالایش نفت، تولید کیک و کلوچه، احداث هتل در مناطق آزاد و صنعت نساجی بوده است.
عمده تسهیلات مصوب مذکور در مهرماه امسال به مبلغ هشت هزار میلیارد ریال به منظور احداث پالایشگاه نفت معرفی شده از سوی شورای راهبری اقتصاد مقاومتی بوده است.

► تسهیلات با نرخ سود تلفیقی اعطا می شود
افزایش ۷۰ درصدی حقوق نمایندگان مجلس ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 451 مهمان آنلاین داریم