بنر

هیچ چیز درباره قیمت بنزین و گازوئیل قطعی نیست
چهارشنبه ، 29 آذر 1396 ، 11:46

 

انتشار یک گزارش خبری درباره یکی از راه های تامین درآمد برای دولت به منظوراشتغالزایی در بودجه ۹۷ در پایگاه اطلاع رسانی دولت با سوء برداشت هایی همراه بوده است که برای تنویر افکار عمومی توضیح ذیل ارائه می شود.

 

در گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ذکر شده است که موضوع اشتغالزایی یکی از اصلی ترین موضوعات بودجه سال ۹۷ است و دولت در ذیل تبصره ۱۸ بودجه سال ۱۳۹۷ یکی از راه های تامین درآمد برای اشتغالزایی را که یکی از اصلی ترین دغدغه های کشور است، افزایش قیمت بنزین و گازوئیل و اختصاص درآمد حاصل از آن برای این امر در نظر گرفته است. در تبصره ۱۸ پیشبینی شده است که دولت از این طریق ۱۷هزار میلیارد تومان درآمد به دست می آورد که خود را ملزم می داند آن را در راه اشتغالزایی هزینه کند. از این رو در ادامه گزارش آمده است که برای تحقق چنین درآمدی، قیمت بنزین و گازوئیل در بودجه سال ۱۳۹۷ به ترتیب ۱۵۰۰ و گازوئیل ۴۰۰ تومان «پیشنهاد» شده است. از کلمه «پیشنهاد» کاملا مشخص است که این موضوع قطعی نیست و صرفا یک نظر کارشناسی است که نیاز به بحث و بررسی بیشتر دارد و در زمان قطعی شدن به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

 

متاسفانه برخی رسانه ها از این مطلب سوء برداشت کرده و یا به هر دلیل دیگری ادعا کرده اند که پایگاه اطلاع رسانی دولت قیمت های جدید بنزین و گازوئیل را رسما اعلام کرده است که این برداشت کاملا نادرست بوده است.

 

منبع: پایگاه اطلاعرسانی دولت

► وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی خبرداد : ادامه شیب مثبت برای جبران عقب ماندگی حقوق بازنشستگان
ساماندهی صندوق های خانوادگی در بانک قرض الحسنه مهر ایران ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 388 مهمان آنلاین داریم
بنر