بنر

بنر
تشکیل دومین جلسه اضطراری مدیریت بحران تهران
شنبه ، 2 دی 1396 ، 10:17

دومین نشست اضطراری شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران به دنبال زمین لرزه ۵.۲ ریشتری شب گذشته تشکیل جلسه داد.

 

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایسنا، در این نشست که دقایقی پیش در ستاد فرماندهی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد، روسا و دبیران کارگروه‌های چهارده‌گانه مدیریت بحران گزارشی از اقدامات انجام شده و نحوه اجرای مصوبات جلسه شب گذشته را تشریح کردند.

 

در ادامه این نشست تاکید بر این شد تا تمامی دستگاه‌های امدادی، خدماتی و انتظامی و همچنین دیگر سازمان‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران در آماده‌باش کامل باقی بمانند.

 

احمد صادقی رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در حاشیه این نشست به ایسنا، گفت: شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران همچنان در سطح افسران و نمایندگان در این محل فعال خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه تمامی دستگاه‌های امدادی، خدماتی و انتظامی تا اطلاع بعدی در آماده‌باش کامل هستند، بیان کرد: شهروندان نیز باید توجه داشته باشند که ضمن حفظ خونسردی و آرامش خود، اخبار را از منابع و رسانه‌های معتبر پیگیری کرده و به مواردی نظیر آنچه که تحت عنوان یک کارشناس یا افراد بدون نام در فضای مجازی منتشر می‌شود توجه نکنند.

 

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با تاکید بر اینکه مسئولان سازمان‌ها نیز صرفا باید در حوزه تخصصی خود اطلاع‌رسانی کنند، گفت: مواردی تحت آنچه که از پیش‌بینی زمان و مکان دقیق زلزله خبر می‌دهد به هیچ عنوان مورد تایید نیست چرا که اساسا زمین ‌لرزه را نمی‌توان پیش‌بینی کرد بنابراین لازم است شهروندان ضمن حفظ آمادگی و هوشیاری خود تحت تاثیر شایعات نیز قرار نگیرند.

 

صادقی در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: باید برنامه‌ آمادگی تمامی سازمان‌ها و نهادهای مسئول در شهر تهران تهیه شود و این برنامه‌ها نیز در سطح ملی ارائه شده و از بودجه ملی نیز برخوردار شود.

► بازآفرینی شهری، مهمترین مسئله امروز ایران است
انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک پارسیان با صندوق نوآوری و شکوفایی ◄

 
پابلیکا
بنر

افراد حاضر

ما 741 مهمان آنلاین داریم