21 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین(7)
شنبه ، 2 دی 1396 ، 16:22

مدتی است که « 21 راه آسان برای کسب درآمد آنلاین» را در اختیار شما می گذاریم، امروز آخرین قسمت از این مقاله را می خوانید.

 

17. انتشار ویدئوهای آموزشی در یوتیوب

این راه نیز همچون دیگر راه هایی که گفته شد، احتیاج به زمان دارد. اما طبیعتا ساخت ویدئوهایی زیبا و آموزنده و انتشار آنها در سایت هایی نظیر یوتیوب از جذابیت خاصی نصبت به سایر راه های پیشنهادی برخوردار است. ضمن اینکه این روش در دراز مدت منجر به درآمد قابل توجهی نیز خواهد شد.

تنها کافی است که یک حساب کاربری در یکی از سایت های منتشر کننده و پربازدید ایجاد کنید و مخاطبان خود را به سوی کارهای خود جذب کنید. پس  از مدتی خواهید دید که مخاطبان علاقه مند به فعالیت های شما، برای کارتان تبلیغ کرده و آنها را در فضای مجازی منتشر می کنند.

به هرحال توجه داشته باشید که این کار تا رسیدن به نتیجه ی مطلوب، نیازمند زمان و هزینه بسیاری است.

18. ایجاد دوره های آموزشی آنلاین

شما می توانید یک سایت مناسب برای ارائه دوره های آموزشی مطلوبتان بیابید. اما قبل از این کار لازم است که نگاهی هم به دیگر دوره های آموزشی موجود در فضای مجازی بیندازید. این کار به شما کمک می کند که مهارت لازم برای برخی کارهای پیچیده را به سادگی بدست آورید.

به عنوان مثال شما می توانید دوره های توسعه وب، بهینه سازی موتورهای جستجوگر و طراحی سایت را برای مشتاقان این حرفه آموزش دهید. البته این موارد تنها چند مثال ساده بودند، شما می توانید هرچیزی را که در توانتان است آموزش دهید. اما باید بدانید که در این راه رقبای بسیاری دارید. در نتیجه باید آموزش هایتان را با توجه به منابع معتبر و در موضوعات جذاب ارائه دهید.

19. دستیار مجازی شوید!

دستیار مجازی یا منشی مجازی به اشخاص یا شرکت‌هایی اطلاق می‌شود که به صورت حرفه‌ای و مستقل از راه دور مشغول به کار هستند و محصولات و خدمات گوناگونی را هم به شرکت‌ها و هم به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهند.  با وجود اینکه تبدیل شدن به یک دستیار مجازی دستمزد قابل توجهی برای شما ندارد، اما برای کسانی که در شهرهای کوچک زندگی می کنند، این راه، پیشنهاد مناسبی خواهد بود. برای موفقیت در این کار لازم است ورد و اکسل را به خوبی بلد باشید.

 

20. محتوای آموزشی بسازید!

تفاوت این روش با روش های دیگری که در بالا ذکر کردیم این است که این بار شما به صورت آنلاین با مخاطبین خود گفتگو می کنید و تمام آنچه را که لازم است، به آنها آموزش می دهید. این نوع آموزش مانند کنفرانس های آنلاین است که برای یک یا چند نفر پخش می شوند. یکی از رایج ترین آموزش های این شیوه، آموزش بازاریابی و یا آموزش زبان است.

در این روش دیگر نیازی به انتشار ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی نیست چرا که مخاطبان در ساعات تعیین شده به نشانی اینترنتی مشخص مراجعه می کنند و به صورت زنده با شما (مدرس) به تبادل نظر می پردازند.

21. مقاله بنویسید!

آخرین راه پیشنهادی ما نوشتن مقاله است. این کار به مهارت شما بستگی دارد. شاید در ابتدای راه پول زیادی عایدتان نشود به خصوص اینکه هنوز به اندازه کافی نمونه کارهایتان  در فضای مجازی منتشر نشده اند، اما مطمئن باشید پس از مدتی درآمدتان به حد مطلوبی خواهد رسید.

شما می توانید علاوه بر نوشتن مقاله به تولید محتوا نیز بپردازید. اما بهتر است پیش از آن به یک مشاور خبره و یا یک مدرس بازاریابی دیجیتال مراجعه کنید.

 

منبع: سایت forbes

مترجم: فریناز مختاری

برای مطالعه ی بخش اول این مقاله می توانید اینجا کلیک کنید.

برای مطالعه ی بخش دوم این مقاله می توانید اینجا کلیک کنید.

برای مطالعه ی بخش سوم این مقاله می توانید اینجا کلیلک کنید.

برای مطالعه ی بخش چهارم این مقاله می توانید اینجا کلیلک کنید.

برای مطالعه ی بخش پنجم این مقاله می توانید اینجا کلیلک کنید.

برای مطالعه ی بخش ششم این مقاله می توانید اینجا کلیلک کنید.

► آشنایی با مشاغل: مهندس کشاورزی
امسال 6 هزار طرح نیمه تمام تکمیل و راه اندازی می شود ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 788 مهمان آنلاین داریم