بنر

صورت حساب عملکرد بودجه سال 1395 کل کشور تقدیم هیات دولت شد
يكشنبه ، 10 دی 1396 ، 10:27
معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور از تهیه صورت حساب عملکرد بودجه سال 1395 کل کشور توسط اداره کل هماهنگی و تلفیق حساب ها و روش های حسابداری و ارسال آن به هیات دولت خبر داد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، سید رحمت الله اکرمی در گفت و گو با شادا، با اعلام این خبر اظهار داشت: صورت حساب عملکرد بودجه سال 1395 کل کشور با وجود تمدید دو ماهه مهلت صورت حساب دریافت و پرداخت نهایی دستگاه های اجرایی کشور، با تلاش های شبانه روزی زودتر از موعد مقرر قانونی و صرفا با استفاده از سامانه نظارت آنی معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور (سناما) مطابق عناوین و تقسیمات مندرج در قوانین بودجه سنوات مذکور تهیه و تنظیم شده است.

وی خاطر نشان کرد: با اجرای حسابداری تعهدی در سطح دولت از ابتدای سال 1394، اصلاحاتی بنیادین در نظام مالی و محاسباتی کشور آغاز شده که هدف آن اجرای بند (9) سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، اعتلای نظام مدیریت مالی  دولت و زمینه سازی برای استقرار نظام بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد است.

اکرمی تصریح کرد: با تکمیل اجرای حسابداری تعهدی طی سنوات آینده و تهیه صورت های مالی دولت، اطلاعات شفاف تری برای تصمیم گیری های زیربنایی کشور به ویژه در ارتباط با دارایی ها، بدهی ها و ارزش خالص دولت ارائه خواهد شد.

► سه هزار میلیارد دلار در کشور نیاز به پوشش بیمه ای دارد
اطلاعیه سازمان برنامه و بودجه کشور:درامد کمتر از ۷۰۰ هزار تومان شرط پرداخت یارانه نقدی نیست ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 777 مهمان آنلاین داریم
بنر