بنر

بنر
صورت حساب عملکرد بودجه سال 1395 کل کشور تقدیم هیات دولت شد
يكشنبه ، 10 دی 1396 ، 10:27
معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور از تهیه صورت حساب عملکرد بودجه سال 1395 کل کشور توسط اداره کل هماهنگی و تلفیق حساب ها و روش های حسابداری و ارسال آن به هیات دولت خبر داد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، سید رحمت الله اکرمی در گفت و گو با شادا، با اعلام این خبر اظهار داشت: صورت حساب عملکرد بودجه سال 1395 کل کشور با وجود تمدید دو ماهه مهلت صورت حساب دریافت و پرداخت نهایی دستگاه های اجرایی کشور، با تلاش های شبانه روزی زودتر از موعد مقرر قانونی و صرفا با استفاده از سامانه نظارت آنی معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور (سناما) مطابق عناوین و تقسیمات مندرج در قوانین بودجه سنوات مذکور تهیه و تنظیم شده است.

وی خاطر نشان کرد: با اجرای حسابداری تعهدی در سطح دولت از ابتدای سال 1394، اصلاحاتی بنیادین در نظام مالی و محاسباتی کشور آغاز شده که هدف آن اجرای بند (9) سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، اعتلای نظام مدیریت مالی  دولت و زمینه سازی برای استقرار نظام بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد است.

اکرمی تصریح کرد: با تکمیل اجرای حسابداری تعهدی طی سنوات آینده و تهیه صورت های مالی دولت، اطلاعات شفاف تری برای تصمیم گیری های زیربنایی کشور به ویژه در ارتباط با دارایی ها، بدهی ها و ارزش خالص دولت ارائه خواهد شد.

► سه هزار میلیارد دلار در کشور نیاز به پوشش بیمه ای دارد
اطلاعیه سازمان برنامه و بودجه کشور:درامد کمتر از ۷۰۰ هزار تومان شرط پرداخت یارانه نقدی نیست ◄

 
پابلیکا
بنر

افراد حاضر

ما 520 مهمان آنلاین داریم