بنر

ملاقات عمومی با وزیر ارتباطات
سه شنبه ، 12 دی 1396 ، 09:42

 

مخاطب گرامی
باسلام و احترامبه منظور برقراری ارتباط مستقیم با مردم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به صورت برنامه ریزی شده با تمامی متقاضیان درخواست ملاقات، به صورت حضوری، دیدار خواهند داشت.

همچنین جهت اخذ نتیجه بهتر از ملاقات، لازم است قبل از انجام ملاقات، اطلاعاتی در خصوص درخواست خود به همراه شماره تماس و همچنین نتایج حاصل از پیگیری های قبلی خود ارائه فرمایید. تا ضمن بررسی، راه های تحقق خواسته جنابعالی و یا رفع اشکالات احتمالی، بررسی و پیش بینی گردد.

جنابعالی نیز از طریق تلفن 88114068  ونمابر 88467210 و یا پست الکترونیکی: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید می توانید در خواست خود را ارسال و پس از ده روز کاری نسبت به پیگیری آن اقدام فرمایید. تمام تلاش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت این است در خواست ملاقات جنابعالی پس از بررسی در اسرع وقت پیگیری گردد. مگر اینکه اتفاق غیر قابل پیش بینی رخ دهد، که در این صورت پیشاپیش عذرخواهی ما را بپذیرید. به محض برنامه ریزی و تعیین زمان ملاقات، بوسیله تلفن با شما تماس خواهیم گرفت.

درصورت بروز مسائل پیش بینی نشده یا مأموریت مقام عالی وزارت ملاقات مردمی با حضور معاونین محترم وزیر برگزار خواهد شد.محمدرضا فرنقی زاد
رئیس مرکزروابط عمومی و اطلاع رسانی
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

► فیلتر تلگرام چند هزار نفر را بیکار می‌کند؟
اینفوگرافیک/ گروه های هدف برای دریافت یارانه در سال ۹۷ ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 684 مهمان آنلاین داریم
بنر