بنر

ستاد سفرهاي نوروزي سال 97 شركت رجا آغاز به کار کرد
شنبه ، 16 دی 1396 ، 15:00


به منظور برنامه‌ريزي براي خدمات‌دهي مطلوب به مسافران نوروزي سال 1397، ستاد سفرهاي نوروزي شركت حمل ونقل ريلي رجا با برگزاري نخستين جلسه آغاز به كار كرد.

مديرعامل شرکت رجا در خصوص تشكيل اين ستاد گفت: هدف نهايي همه مديران و همكاران تا آغاز سفرهاي نوروزي، بايد ايجاد شرايط مطلوب براي هموطنان در سفر با قطارهاي رجا و جلب رضايت‌مندي آنان باشد.

محمد رجبي به لزوم احساس تفاوت در خدمات‌دهي از سوي هموطنان  در سفرهاي نوروزي اشاره كرد و افزود: تكريم مشتريان بايد مد نظر همه ي دست اندركاران سفرهاي نوروزي قرار گرفته و كليه اقدامات لازم اعم از آموزش‌هاي تكميلي و ضمن خدمت مأمورين مرتبط در جهت آشنايي هر چه بيشتر وظايف و تكريم مسافران تا آغاز سفرهاي نوروزي اجرايي شود.

وي با اشاره به اهميت و جايگاه نوروز و سفرهاي نوروزي در نزد مردم به عنوان يک سنت حسنه تأکيد کرد: موضوعات و اقدامات مربوط به آماده سازي تجهيزات و ملزومات ايام پيک نوروزي با برنامه ريزي مناسب و بموقع صورت گيرد.

مديرعامل رجا گفت: تمام پيش بيني ها و مقدمات لازم براي ارائه ي خدمات مطلوب به مسافران در ايام نوروز بايد براساس چک ليست هاي بخش ها و واحدهاي ذي ربط انجام شده تا به بهترين وجه ممکن در خدمت هم وطنان باشيم.

رجبي با بيان اين که دغدغه اصلي ما در سازمان، محدويت هاي مربوط به منابع مالي است افزود: علي رغم اين محدويت ها تمام تلاش ما اين است که با برنامه ريزي مناسب خدمات بهتري ارائه دهيم.

وي با اشاره به نقش و جايگاه مهم رؤساي قطار، سرمهماندارن و مهمانداران در خدمات دهي مطلوب به مسافران و جلب رضايت آنان تأکيد کرد: علي رغم مشکلات مالي که داريم، پرداخت حق و حقوق کارکنان اولويت اول ما است و از شرکت هاي راهبر هم مي خواهيم که پرداخت حقوق مهمانداران و مأموران قطارها را در اولويت قرار دهند، زيرا که رضايت آنان بسيار مهم است و عملکرد مثبت آنها در قطارها موجب تأمين و جلب رضايت مسافران خواهد بود.

در ادامه ي اين نشست، معاون اجرايي و رئيس ستاد سفرهاي نوروزي شركت رجا- ارائه ي خدمات متفاوت نسبت به سال هاي گذشته و پاسخ گويي مطلوب  به نيازها و مطالبات مردم از بخش حمل و نقل به ويژه بخش ريلي را از اهداف و سياست هاي اصلي اين شركت دانست و گفت: همه ي تلاش ما اين است تا با اقدامات و برنامه ريزي بهتر، خدمات با كيفيت بالا در ايام پيك نوروزي به مردم ارائه دهيم.

محمدرضا شناسنده در بخش ديگري از صحبت هايش اعلام كرد: با ارائه ي برنامه درست اميدواريم همه ي اقدامات و كارهاي مقدماتي تا رسيدن به ايام پيك نوروزي در زمان مناسب انجام گيرد تا خدمات‌دهي متفاوت و درخور شأن مسافران انجام دهيم. 

وي با تأكيد بر حساسيت رجا بر مسائل ايمني و تأمين حداكثري امنيت سفر با قطارها اظهار داشت: كليه اقدامات لازم اعم از بازديدهاي ايمني قطارها، بازسازي ها، شست و شوي واگن ها، جرم گيري و تجهيز امكانات قطارها و... تا آغاز سفرهاي نوروزي بايد اجرايي شود.

رئيس ستاد سفرهاي نوروزي شرکت رجا تأمين قطعات استاندارد در كوتاه‌ترين زمان ممكن را براي آماده سازي قطارهاي نوروزي جزو اصلي‌ترين فعاليت‌ها بيان كرد و افزود: با هماهنگي بين واحدها ، مطالعه درست ، برنامه ريزي و زمان بندي مناسب نبايد هيچ گونه مشكلي در اين راه داشته باشيم.

► استخدام های روز- 16 دی 96
اصلاح تقویم آموزشی کشور ◄

 
بنر
بنر
پابلیکا

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 593 مهمان آنلاین داریم