بنر

آغاز ثبت‌نام از متقاضیان وام اشتغال از 18 دی ماه
دوشنبه ، 18 دی 1396 ، 08:58

معاون وزیر کار از آغاز ثبت نام متقاضیان دریافت وام اشتغال روستایی از طریق سایت کارا خبر داد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، «عیسی منصوری» از اختصاص ۲۰ هزار میلیارد تومان برای اشتغال فراگیر دانش‌آموختگان خبر داد و گفت: بانک مرکزی ۲۰ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح اشتغال فراگیر دانش-آموختگان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اختصاص داد.

بر اساس این گزارش، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار اظهار داشت: علاوه بر این معادل یک و نیم میلیارد دلار برای اشتغال روستاییان اختصاص یافت.

وی افزود: ثبت‌نام رسمی از متقاضیان برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و اشتغال دانش آموختگان از 18 دی ماه در سایت کارا آغاز می‌شود.

منصوری خاطرنشان کرد: در اجرای طرح اشتغال فراگیر برای سال ۹۶ ایجاد ۹۵۱ هزار فرصت شغلی در نظر گرفته شده و ۶۵۰ هزار شغل از این فرصت‌ها در رشته‌های پُراشتغال است.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار افزود: طرح کارورزی دانش‌آموختگان از تیر امسال آغاز شده و این طرح می-تواند متناسب نبودن تحصیلات دانش‌آموختگان با نیازهای بازار کار را در کوتاه‌مدت حل کند.

منصوری گفت: دانش‌آموختگان در این طرح ۴ تا ۶ ماه در واحدهای مرتبط با درس‌شان کارورزی می‌کنند و ماهانه حدود ۳۰۰ هزار تومان به آنها پرداخت می‌شود.

بر این اساس، ۸۰ درصد کسانی که دوره‌های کارورزی را می‌گذرانند در همان واحدها یا واحدهای جنبی مشغول به کار می‌شوند.

 

► برابری بازده سرمایه در بخش مسکن و بازار پول
آموزش مهارت مکالمه به پنج زبان (22) ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 854 مهمان آنلاین داریم
بنر