بنر
کدام بانک، بانک محبوب شماست؟
چهارشنبه ، 20 دی 1396 ، 14:04

 

در جشنواره امسال «بانک محبوب من» همه بانک های خصوصی و دولتی کشور شرکت کرده اند.

با اعلام سایت بانکی، رقابت بانک‌‌ها برای کسب عنوان محبوب‌ترین بانک ایران در جشنواره «بانک محبوب من»، به طور رسمی آغاز شد. این جشنواره که از تاریخ 5 دی‌ماه شروع به کار کرده، درتاریخ 15 بهمن ماه به کار خود پایان می دهد.


جشنواره «بانک محبوب من» که هر سال با تلاش سایت خبری-تحلیلی بانکی و با حمایت حامیان مالی برگزار می شود، تنها کارزار رسمی و مردمی رقابت بانک‌ها با یکدیگر است. هدف سایت بانکی از برگزاری چنین جشنواره ای، سنجش رضایت مشتریان از بانک‌ها و ایجاد مزیت‌های رقابتی در آنها است.


بانک‌ها هم مانند دیگر کسب و کارها، برای رشد و توسعه در مسیر صحیح خود، نیاز به آگاهی از بازخورد مشتریان دارند. چرا که این راهکار، تنها مسیر صحیح به سوی تامین منافع کسب و کار  و جلب رضایت مشتری است. گواه این مطلب، حضور 19 هزار نفری مردم در روزهای آغازین جشنواره است؛ در حالیکه سال گذشته، تعداد کل کسانی که در جشنواره شرکت کردند، 50 هزار نفر بود.


در سومین جشنواره «بانک محبوب من» که سال گذشته برگزار شد، بانک ملت با رای مردم عنوان «محبوب‌ترین بانک ایران» را از آن خود کرد.
در جشنواره امسال «بانک محبوب من»، همه بانک‌های خصوصی و دولتی کشور شرکت کرده‌اند و بانک‌های ملی، سامان، ملت، پاسارگاد، شهر و گردشگری با قرار دادنِ بنرِ جشنواره در وبسایت‌ خود آغاز جشنواره را به مشتریان‌شان اطلاع داده اند.


حامیان مالی جشنواره
در این دوره از برگزاری جشنواره، فروشگاه روکولند و فروشگاه اینترنتی لباس دلیچی حمایت مالی از جشنواره را بر عهده گرفته‌اند.
در پایان جشنواره به قید قرعه جوایز نقدی ، بن خرید لباس و سفر خارج از کشور به شرکت کنندگان در جشنواره بانک محبوب من اهدا خواهد شد.
گزارش تحلیلی نظرسنجی نیز در مراسم اختتامیه در اختیار مدیران بانک قرار خواهد گرفت.

از طریق لینک زیر می توانید در جشنواره بانک محبوب من شرکت نمایید :

شرکت در جشنواره بانک محبوب من / کلیک کنید

► چهارمین جشنواره بانک محبوب من
قول مساعد مسئولان برای رفع فیلتر تلگرام تا فردا ◄

 
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 999 مهمان آنلاین داریم