بنر

حذف نام همسر از شناسنامه
شنبه ، 23 دی 1396 ، 14:07

حذف نام همسر از شناسنامه ، تابع شرایط و قوانینی است که بدون استفاده از یک مشاوره حقوقی مناسب و یک وکیل مجرب تقریبا ناممکن است.
به دلیل شرایط گاها تلخ و ناخوشایندی که مخصوصا برای زوجه پس از طلاق (طلاق توافقی و ...) به وجود می‌آید، قانون‌گذار امکان حذف نام شوهر از شناسنامه و نیز حذف نام همسر از شناسنامه را منوط به شرایطی خاص ممکن نموده است. براساس قانون، چنانچه فردی با شوهر یا زن خود متارکه کرده باشد، در صورت ثبت رسمس ازدواج دوم در شناسنامه، می‌تواند برای حذف نام همسر از شناسنامه و یا حذف نام شوهر اقدام نماید.
با توجه فرهنگ جامعه ما، باکره بودن خانم‌ها در هنگام ازدواج بسیار مهم است. بنابراین، چنانچه قبل از طلاق دخول رخ نداده باشد، با ارائه گواهی بکارت می‌توان اقدام به حذف نام همسر از شناسنامه نمود. در صورتی که زن باکره باشد، حذف نام همسر اول از شناسنامه منوط پس از ثبت ازدواج دوم و نیز اطلاع شوهر امکان‌پذیر است. هر چند در این مورد، مراحل کار پیچیده‌تر بوده که حضور یک وکیل خوب در این زمینه بسیار موثر و ضامن انجام درست این فرایند است
همچنین، در صورتی که شوهر یا زن فوت کند، فرد مقابل و یا وکیل حذف نام همسر پس از ثبت ازدواج دوم می‌تواند با مراجعه به ثبت احوال نسبت به حذف نام همسر و یا حذف نام شوهر از شناسنامه اقدام کند.
موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد با بهره‌گیری از وکلای متخصص در زمینه حذف نام همسر و یا حذف نام شوهر از شناسنامه در تلاش است، بخشی از دغدغه‌ها و آلام ناشی از طلاق و یا فوت را که برای موکلین عزیز به وجود آمده، رفع نماید. پاک کردن نام همسر از شناسنامه موجب برگشتن فرد به زندگی عادی در اجتماع و افزایش اعتماد به نفس می‌گردد. بهترین وکیل حذف نام همسر را از ما بخواهید. گروه وکلای با تجربه موجود در موسسه، حذف نام همسر و یا حذف نام شوهر را در کمتر از یک ماه به نتیجه می‌رسانند.
خط پاسخگویی وکلای دادگستر : ۷۷۷۲۸۴۵۴ – ۰۲۱ (۲۰ خط ویژه)

 

► رد ادعای هزینه های غیر قانونی و مبهم برای صدور کارت ملی جدید
قرض الحسنه و تامین مالی کسب و کارهای اجتماعي ◄

 
بنر
بنر
پابلیکا

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 620 مهمان آنلاین داریم