ابلاغ مدل اساسنامه جدید شرکت‌های بیمه در هفته آینده
دوشنبه ، 9 بهمن 1396 ، 15:12
رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: مدل جدید اساسنامه شرکت‌های بیمه که بر اساس مقررات و آیین‌نامه حاکمیت شرکتی تدوین و به تصویب شورای عالی بیمه رسیده است، هفته آینده ابلاغ می‌شود.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایرنا، «عبدالناصر همتی» در آیین بزرگداشت پنجاه سالگی بازار سرمایه ایران اظهار داشت: با اساسنامه جدید، حقوق سهامداران جزء و بیمه‌گذاران از طریق بیمه‌های حاکمیتی شرکتی تامین خواهد شد.

همتی با ابراز امیدواری این که بازار سرمایه بتواند به تدریج نقش کلیدی خود را از توسعه صنعت مالی کشور ایفا کند، اطمینان داد که صنعت بیمه می‌تواند واسطه خوبی بین بازار سرمایه و بازار پول باشد.

رییس کل بیمه مرکزی مشکل صنعت بیمه در ایران را توسعه‌نیافتگی بیمه‌های عمر عنوان کرد و گفت: این مشکل خود ناشی از شرایط اقتصادی و تمرکز سرمایه‌ها روی دارایی‌های غیرمولد و همین‌طور ناکارآمدی سیستم بانکی بوده است.

وی با یادآوری تاکید برنامه ششم برای توسعه بیمه عمر در کشور، از رشد 40 درصدی بیمه عمر طی یک سال اخیر در کشور خبر داد و افزود: به نظر می‌رسد بیمه‌های عمر مبتنی بر سهام از جمله راهکارهای توسعه صنعت بیمه و نیز بازار سرمایه باشد.

► 95 تحقق 96 درصدی منابع و مصارف در بودجه سال
رشد 10.3 درصدی اجاره‌بها در تهران ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 775 مهمان آنلاین داریم