برندگان جشنواره دکتر نوربخش معرفی شدند
سه شنبه ، 10 بهمن 1396 ، 09:35
بانکی دات آی آر به نقل از بانکینا در این بخش از مراسم ناصر حکیمی معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، پیمان قربانی معاون اقتصادی بانک مرکزی و علی دیواندری رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی جوایز برندگان جشنواره دکتر نوربخش را اعطا کردند. این جشنواره در هفت بخش اصلی برگزار شد که علی دیواندری، ناصر حکیمی، برات قنبری، نیما امیرشکاری و حسن معتمدی هیات داوران آن بودند.

در بخش سامانه‌های ملی، سامانه صیاد (صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک) که توسط شرکت خدمات انفورماتیک طراحی و اجرا شده است برگزیده و آقای سیدکاظم دهقان به عنوان مدیرعامل این شرکت جایزه هیات داوران را دریافت کرد.

در بخش سامانه‌های درون بانکی، آقای حسن زادمهر مدیرعامل شرکت صنایع یاس ارغوانی برای سامانه توسعه و تنظیم شبکه شعب، جایزه این بخش را دریافت کرد.

در بخش سامانه‌های مشتریان که سومین بخش جشنواره دکتر نوربخش بود بانک ملی برای پروژه پیام رسان «بله» برگزیده شد و آقای محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی ایران جایزه آن را دریافت کرد.

در بخش امنیتی جشنواره یعنی پروژه امنیت در شبکه زیرساخت، شرکت بهین راهکار توسعه پیشرو برای سامانه مرکز عملیات امنیت بانکی برگزیده شد و آقای محمد نادری مدیرعامل این شرکت جایزه خود از هیات داوران را دریافت کرد.

شرکت کارت اعتباری ایران کیش برای پروژه کیوسک پرداخت الکتورنیک سی ان جی منتخب بخش پنجم جشنواره یعنی بخش طرح سخت افزار و تجهیزات شد و آقای صادق فرامرزی مدیرعامل این شرکت جایزه خود را دریافت کرد.

شرکت سامانه‌های نرم افزاری نگین توسن برای پلتفرم بانکداری باز +TSB منتخب بخش پروژه پلتفرم شد و آقای سیدروح الله فاطمی اردکانی مدیرعامل این شرکت جایزه این بخش را دریافت کرد.

سامانه آوا بانک مسکن برنده بخش هفتم جشنواره شد و جایزه آن به آقای ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیرعامل این بانک اعطا شد.

► حباب بازار سکه تخلیه شده است
آشنایی با مشاغل: مهندس شهرسازی ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 753 مهمان آنلاین داریم