مالکان خودرو‌های رها‌شده در جاده‌‌ها برای جابجایی اقدام کنند
سه شنبه ، 10 بهمن 1396 ، 14:33
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اشاره به تلاش شبانه روزی نیروهای راهداری برای بازگشایی جاده قدیم تهران-قم یکی از مشکلات انجام عملیات بازگشایی محور تهران قم و تهران-ساوه در شب گذشته را خودروهای رها شده عنوان و تاکید کرد : مالکان برای همکاری و جابجایی خودروها به محل توقف خودرو‌ها بازگردند.
عبدالهاشم حسن نیا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اشاره به آخرین وضعیت برف روبی، پاکسازی و آزادسازی جاده قدیم تهران-قم اظهار داشت: منطقه حسن ٖآباد در جاده قدیم تهران-قم شب گذشته با همت و تلاش نیروهای راهداری، شب گذشته پاکسازی شد و طبق برنامه تا پایان امشب نقاط باقیمانده این جاده پاکسازی می شود.
وی افزود: تا پایان شب گذشته تمامی خودروهای گرفتار در برف دارای سرنشین جابجا شدند، اما در مسیر‌های تهران-قم و تهران-ساوه برخی از خودروها بدون راننده در جاده رها شده اند،‌ لذا از رانندگان و مالکان خودرو‌های سنگین و سواری رها شده درخواست می‌شود به منظور همکاری در راستای بازگشایی مسیر به محل توقف خودروهای خود بازگردند و با کمک نیروهای راهداری خودروهای خود را جابجا کنند.
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های راهداران در شب گذشته، مواجهه با خودرهای رها شده بود که البته چنین اتفاقی در محور چرمشهر نیز مشاهده شده است.
حسن‌نیا بیان داشت: برای بازگشایی جاده قدیم تهران-قم از ماشین‌آلات شن و نمک پاش، لودر، گریدر و همچنین بولدوزر در زمان بالا بودن ضخامت برف و یخ‌زدگی آن استفاده شده است.
این مقام مسئول در سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از همکاری بخش خصوصی برای کمک به بازگشایی جاده قدیم تهران-قم قدردانی کرد و گفت: در این عملیات نیروهای راهداری استان‌های تهران، قم، مرکزی، همدان، البرز نیز فعال هستند و امیدواریم تا پایان امشب این محور به طور کامل بازگشایی شود.
معاون راهداری سازمان راهداری همچنین از بازگشایی محور تهم-چورزق-زنجان، لاین غربی آزادراه تهران - ساوه، محور تاکستان - قزوین طی ۱۸ ساعت اخیر خبر داد.

► قطارهايي كه قرار بود به کمک جاده‌ها بیایند، از بودجه 96 و 97 حذف شد
وزیر نیرو در جمع خبرنگاران: برای جبران 200 ساعت پیک تابستان سالانه هزار میلیارد تومان هزینه می‌کنیم ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 462 مهمان آنلاین داریم