بنر

بنر
احتمال صعود نرخ بیت کوین در بلندمدت
يكشنبه ، 15 بهمن 1396 ، 11:35
یک صاحب‌نظر بانکداری الکترونیک از احتمال صعود نرخ بیت کوین در بلندمدت خبر داد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایبِنا، «ولی‌اله فاطمی» درباره نوسانات نرخ بیت کوین و پیش‌بینی آینده این ارزها، اظهار داشت: اگر به بیت کوین به عنوان یک ابزار سرمایه‌گذاری نگاه شود، هم از نظر گستردگی دسترسی به این ارزها و همچنین محدودیت منابع ارائه این ارزها، قدرت رقابتی برای معامله این ابزار ایجاد می‌شود و در این راستا سفته-بازی و تقاضاهای غیرعادی برای معامله این ارزها وجود دارد.

این صاحبنظر بانکداری الکترونیک با تاکید بر اهمیت نظر سایر دولت‌ها درباره این ارزها در میزان تقاضا، گفت: البته نه تنها تاکنون کشورها تصمیم دقیقی درباره این ارزها نگرفته‌اند بلکه شاهد انتقال سرمایه از بازارهای دیگر به سمت این بازار هستیم.

فاطمی افزود: دلیل این این ادعا هم، خرید بلوک‌های بزرگ توسط سرمایه‌گذاران است و این نوسان‌های قیمتی هم پیش-زمینه‌ای برای آماده‌سازی بازار و معامله است.

این فعال حوزه بانکداری الکترونیک در ادامه گفت: در هفته اخیر هم شاهد خرید حجم بزرگی از بیت کوین توسط یک نفر بودیم و به نظر من روند فعلی قیمت بیت کوین لحظه‌ای است و ملاکی برای ارزیابی محصوب نمی‌شود اما قیمت این ارز الکترونیکی در آینده روند صعودی خواهد داشت.

► بانک مرکزی اصلاح نظام کارمزد را استارت زد
بانک سامان جرایم دیرکرد مشتریانش را می‌بخشد ◄

 
پابلیکا
بنر

افراد حاضر

ما 543 مهمان آنلاین داریم