احتمال صعود نرخ بیت کوین در بلندمدت
يكشنبه ، 15 بهمن 1396 ، 11:35
یک صاحب‌نظر بانکداری الکترونیک از احتمال صعود نرخ بیت کوین در بلندمدت خبر داد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایبِنا، «ولی‌اله فاطمی» درباره نوسانات نرخ بیت کوین و پیش‌بینی آینده این ارزها، اظهار داشت: اگر به بیت کوین به عنوان یک ابزار سرمایه‌گذاری نگاه شود، هم از نظر گستردگی دسترسی به این ارزها و همچنین محدودیت منابع ارائه این ارزها، قدرت رقابتی برای معامله این ابزار ایجاد می‌شود و در این راستا سفته-بازی و تقاضاهای غیرعادی برای معامله این ارزها وجود دارد.

این صاحبنظر بانکداری الکترونیک با تاکید بر اهمیت نظر سایر دولت‌ها درباره این ارزها در میزان تقاضا، گفت: البته نه تنها تاکنون کشورها تصمیم دقیقی درباره این ارزها نگرفته‌اند بلکه شاهد انتقال سرمایه از بازارهای دیگر به سمت این بازار هستیم.

فاطمی افزود: دلیل این این ادعا هم، خرید بلوک‌های بزرگ توسط سرمایه‌گذاران است و این نوسان‌های قیمتی هم پیش-زمینه‌ای برای آماده‌سازی بازار و معامله است.

این فعال حوزه بانکداری الکترونیک در ادامه گفت: در هفته اخیر هم شاهد خرید حجم بزرگی از بیت کوین توسط یک نفر بودیم و به نظر من روند فعلی قیمت بیت کوین لحظه‌ای است و ملاکی برای ارزیابی محصوب نمی‌شود اما قیمت این ارز الکترونیکی در آینده روند صعودی خواهد داشت.

► بانک مرکزی اصلاح نظام کارمزد را استارت زد
بانک سامان جرایم دیرکرد مشتریانش را می‌بخشد ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 762 مهمان آنلاین داریم