ریزش ۴۱۴ واحدی شاخص بورس
يكشنبه ، 15 بهمن 1396 ، 13:19

اولین روز معاملاتی بورس در هفته جاری (14 بهمن ماه) با ریزش ۴۱۴ واحدی شاخص بورس و نزول این متغیر به کانال ۹۷ هزار واحدی به پایان رسید.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایبِنا، روزهای کم‌رونق سهامداران در تالار شیشه‌ای همچنان ادامه دارد؛ به طوری که در روز جاری همه شاخص‌های بورس با افت مواجه شدند و در سویی دیگر ارزش بازار نیز با یک هزار و ۶۵۹ میلیارد تومان کاهش و رسیدن به ۳۸۹ هزار و ۸۳۷ میلیارد تومان فضای سرد بورس را به روشنی ترسیم کرد.

بر اساس این گزارش، در روز شنبه 14 بهمن ماه، همه شاخص‌های بازار سهام با افت تقریبا شدیدی مواجه شدند. بر این اساس، شاخص کل با (۴۱۴) واحد افت معادل (۰.۴۲) درصد به ۹۷ هزار و ۷۱۸ واحد، شاخص قیمت «وزنی - ارزشی» با (۱۳۲) واحد کاهش معادل (۰.۴۲) درصد به ۳۱ هزار و ۲۱۸ واحد، شاخص کل «هم وزن» با (۲۳) واحد افت معادل (۰.۱۳)  درصد به ۱۷ هزار و ۴۴۸ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با (۱۷) واحد افت، معادل (۰.۱۳) درصد به ۱۳ هزار و ۱۱۳ واحد، شاخص آزاد شناور با (۵۰۷) واحد ریزش، معادل (۰.۴۸) درصد به ۱۰۴ هزار و ۸۷۹ واحد، شاخص بازار اول با (۲۹۳) واحد کاهش معادل (۰.۴۲) درصد کاهش به ۶۹ هزار و ۱۵۶ واحد و شاخص بازار دوم با (۸۹۰) واحد افت معادل (۰.۴۲) درصد، به ۲۰۹ هزار و ۴۳۸ واحد رسید.

► مونسان: متعهد به ایجاد ۱۶هزار شغل در بخش بوم‌گردی هستیم
آزادترین اقتصادهای جهان از نظر "بنیاد هریتیج" ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 770 مهمان آنلاین داریم