برای پیش فروش سکه هیچ قیمتی از سوی بانک مرکزی تا کنون ابلاغ نشده است
دوشنبه ، 16 بهمن 1396 ، 08:59


به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایلنا، مسعود سلیمانی، مدیر عامل بانک کارگشایی، در مورد پیش‌ فروش سکه‌ و استقبال مردم از این طرح بانک مرکزی اظهار داشت: آخرین پیش‌ فروش سکه مربوط به سال ۱۳۹۱ است که در آن زمان استقبال خوبی از سوی مردم صورت گرفت، اما پس از ثبت نام با افت شدید بهای طلا مواجه شدیم که نهایتا افراد متضرر شدند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر قیمتی برای پیش فروش سکه از سوی بانک مرکزی اعلام نشده است، گفت: هنوز هیچ قیمتی به ما ابلاغ نشده و نمی‌توان پیش‌ بینی درستی از استقبال مردم داشت.

سلیمانی‌ خاطرنشان کرد: در آن زمان نرخ‌ها پایین‌تر بود و سود خوبی هم داشت اما در نهایت قیمت جهانی طلا و دلار افت کرد و افرادی که در سال ۹۲ سکه‌های خود را فروختند، متضرر شدند.

مدیر عامل بانک کارگشایی افزود: ثبت نام‌ها برای پیش فروش از تاریخ ۱۷ بهمن ماه در برخی از شعب منتخب بانک ملی ایران انجام می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: مسلما اگر نرخ سکه را یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اعلام کنند احتمالا مردم استقبال خواهند کرد البته پیش‌ بینی دقیقی هم در این زمینه نمی‌توان کرد.

سلیمانی با تاکید بر اینکه برای خرید سکه‌های پیش فروش محدودیتی وجود ندارد و هر کس به هر تعداد که بخواهد می‌تواند خرید کند، گفت: پیش فروش سکه‌ها مقطعی است و دائمی نیست و طی سه یا چهار روز انجام خواهد شد.

وی گفت: این پیش فروش با هدف تعدیل بازار انجام می‌شود.


► جایگاه ایران در اقتصاد سایه
پیش فروش سکه از ۱۷ بهمن در سراسر کشور آغاز می شود ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 794 مهمان آنلاین داریم