مرا هزار امید است و هر هزار تویی... در حد توان خود به بیماران فقیر مبتلا به سرطان کمک کنیم
سه شنبه ، 17 بهمن 1396 ، 13:05

عملکرد این بیمارستان از نظر حرفه ای و نیز خیریه بودن واقعی، مورد تأیید است.

 

کاربران خیّر فضای مجازی می خواهند برای بیماران سرطانی مستمند، دستگاه تنفسی بخرند. دستگاه تنفسی زمانی به کار می آید که بیمار در بخش ICU بستری است و باید به کمک ونتیلاتور نفس بکشد.
بیمارستان خیریه امید که بیماران مبتلا به سرطان شمال غرب کشور را تحت پوشش قرار می دهد و تمام هزینه های بیماران فقیر را می پردازد، بانی خرید این دستگاه ها شده است تا بتواند تخت های ICU برای بیماران نیازمند راه اندازی کند

 

از هفته پیش، کمک های مردم به این بیمارستان خیریه آغاز شده است و تا کنون بیش از 30 میلیون تومان جمع آوری شده است اما هنوز تا رسیدن به رقم مورد نیاز که 500 ملیون تومان برای 8 دستگاه است، راه زیادی باقی مانده است. با این حال، هزینه هر تعداد از این 8 دستگاه را که بتوانیم، جمع می کنیم چون درست همین الان، بیماران فقیری هستند که نیازمند استفاده از خدمات درمانی این بیمارستان اند و نفس شان به همت ما بند است.

عملکرد این بیمارستان از نظر حرفه ای و نیز خیریه بودن واقعی، مورد تأیید است. به دلیل کارنامه انسانی و خیرخواهانه بیمارستان،  یونسکو در سال 1392 لوح افتخار و تندیس این سازمان جهانی را به آن اعطا نمود.

مراجع تقلید نیز اجازه شرعی اختصاص فطریه به این مرکز درمانی خیریه را صادر کرده اند.

از همه انسان های نیکوکاری که می توانند کمکی ولو اندک داشته باشند دعوت می کنیم به نیت سلامتی خانواده شان، به بیماران فقیر مبتلا به سرطان کمک کنند و از طریق لینک پرداخت خود بیمارستان، به طور آنلاین واریز نمایند.

لینک کمک آنلاین به بیماران فقیر مبتلا به سرطان:


http://www.omidcharity.com/G8wK7

 

شماره حساب های ارزی برای هموطنان خارج از ایران

 

 

سایت بیمارستان خیریه امید: www.omidcharity.com

 

 

► مصائب ارمغان مهر!
آتش‌سوزی در ساختمان وزارت نیرو ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 750 مهمان آنلاین داریم