مصائب ارمغان مهر!
سه شنبه ، 17 بهمن 1396 ، 13:15
طرح ارمغان بانک مهر اقتصاد، طرحی است که برای کمک به تامين منابع مالی مورد نياز مشتريان بانک براي امر خريد و ... طراحی شده است. بنابر توضیحات بانک مهر اقتصاد در این طرح مشتری می تواند با سپرده گذاری به صورت شناور ( قابل دريافت و پرداخت ) در يک دوره معين از امتياز تسهيلات بهره مند شود.
در ادامه، صحبت های یکی از مشتریان این طرح را می خوانیم:
چندی پیش مبلغ 60 میلیون تومان قرض کردم و در طرح ارمغان بانک مهر اقتصاد شعبه مصباح کرج کد 9227 حساب باز کردم تا بعد از گذشت 2 ماه بتوانم معادل پولی که در بانک قرارداده ام، وام بگیرم. در همان ابتدا مسئول تسهیلات بانک، برگه ای به من داد که موارد لازم برای دریافت وام در آن برگه درج شده بود. طبق آن موارد من باید دو ضامن کارمند یا کاسب برای دریافت وام آماده می کردم. پس از گذشت 2 ماه که با دو ضامن به بانک مراجعه کردم، مسئول تسهیلات گفت باید یک ضامن دیگر هم بیاوری. اما این کار برای من امکان پذیر نبود. از طرفی، مجبور بودم پولی که قرض گرفته ام را پس بدهم. به همین خاطر به اجبار، درخواست بستن حسابم را مطرح نمودم. متصدیان بانک مدعی شدند که بستن حساب مشتری فقط با ارائه رضایت نامه وی و تاکید بر اینکه پرداخت وام با درخواست مشتری لغو شده، امکان پذیر است. رضایت نامه را نوشتم و پولم را پس گرفتم. بانک مهر اقتصاد سودی معادل  600 الی700 هزار تومان برای دو ماهی که 60 میلیون من در حساب سپرده ارمغان بود، به من پرداخت کرد. درصورتی که من مجبور بودم به کسی که 60 میلیون به من قرض داده، 3 میلیون و 600 هزار تومان سود پرداخت کنم.
من به بازرسی شعبه مرکزی بانک مهراقتصاد شکایت کردم. آقای میرزایی (بازرسی بانک مهر اقتصاد) به من گفتند شما واجد شرایط دریافت وام نبودید. پس از آن به بانک مرکزی شکایت کردم که فهمیدم بانک مهر اقتصاد هیچگونه مجوزی از بانک مرکزی دریافت نکرده است.
نکته جالب اینجا بود که پس از چند روز از بانک مهراقتصاد با من تماس گرفتند و گفتند درمحاسبه سود شما  اشتباه شده و شما باید در این بانک حساب باز کنید تا این مبلغ (صدهزار تومان) به حساب شما واریز شود.
این مشکلات حساب من با طرح ارمغان بانک مهر اقتصاد بود.


► دو ابهام مصوبه تهاتر ۱۱۰ هزار میلیارد تومانی بدهی‌ها
مرا هزار امید است و هر هزار تویی... در حد توان خود به بیماران فقیر مبتلا به سرطان کمک کنیم ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 774 مهمان آنلاین داریم