بیانیه وزارت امور اقتصادی و دارایی به مناسبت یوم الله 22 بهمن ماه سال 1396
دوشنبه ، 23 بهمن 1396 ، 12:48

یوم ‌ا... 22 بهمن ماه ، سالروز احیای ارزش های دینی و الهی، به رهبری حضرت امام خمینی (ره) در پرتو حضور حماسی و هوشمندانه ملت بزرگ ایران، تجلی آرمانخواهی و عدالت طلبی آحاد مردم ایران اسلامی از هر قشر و صنف و از هر قوم و نژادی است که دل در گرو عظمت و مجد ایران اسلامی داشته و دارند.

در ۳۹ سال پیش جهانیان ندای استقلال  طلبی و آزادی خواهی ملت بزرگ ایران را شنیدند و ملل آزادی خواه در برابر آن سر تعظیم فرو آورده و دلهای مستضعفین جهان مالامال از امید و شوق به احیای ارزش های انسانی و اسلامی گردید.

به یقین دهه فجر انقلاب اسلامی و نقطه عطف آن، به ثمر نشستن مجاهدتهای ملت در روز 22 بهمن ۱۳۵۷ به مصداق عینی" یوم الله" است. چرا که در آن روز شاهد شکست قدرت های پوشالی غرب و شرق و پیروزی خون بر شمشیر بودیم.

اکنون در حالی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در سال اقتصاد مقاومتی ؛ تولید و اشتغال جشن می گیریم که ایران اسلامی علیرغم همه توطئه ها و فشارهای خارجی با اتحاد و همدلی ملی در عرصه های مختلف مسیر پیشرفت را در پیش گرفته و برای همه ملت ها این حقیقت را عیان ساخت که بدون وابستگی به قدرت های خارجی و با تکیه بر توان داخلی می توان به سمت تعالی گام برداشت.

وزارت امور اقتصادی و دارایی با  اعلام تجدید بیعت با آرمان های اصیل انقلاب اسلامی از مردم عزیز کشورمان دعوت می نماید که بار دیگر  ضمن شرکت در صفوف به هم پیوسته راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، اتحاد و همبستگی خود را برای جهانیان به نمایش بگذارند.

► آشنایی با مشاغل: مترجم
حذف آزمون ها در مدارس ابتدایی و تیزهوشان مقدمه ای برای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 732 مهمان آنلاین داریم