بانک‌ها در آینده چه افرادی را استخدام می‌کنند؟
دوشنبه ، 14 اسفند 1396 ، 15:19

«برت کینگ» نویسنده و آینده پژوه بانکداری الکترونیک مهم ترین فرصت شغلی آینده در بانک ها را مربوط به حوزه فناوری اطلاعات عنوان کرد و گفت: بانک ها به کارشناسان علوم رفتاری نیز نیاز خواهند داشت.

به گزارش بانکی دات آی آر، «برت کینگ» در گفتگو با خبرنگار ایبِنا درباره اینکه فرصت های شغلی آینده در بانک ها با توجه به رشد فزاینده استفاده از فناوری اطلاعات و ورود فین تک ها به ارائه خدمات چه هستند، گفت: مهم ترین مشاغلی که بانک ها در آینده به آنها نیاز دارند به حوزه فناوری اطلاعات مربوط می شود.

وی افزود: در گذشته بانک ها نیاز به مشاغلی مانند متخصصان امور بانکی و بازاریابان داشتند اما در آینده این مشاغل به مانند گذشته مورد نیاز آنها نخواهد بود؛ در عوض بانک ها نیاز به سرمایه گذاری برای تربیت نیروی انسانی در مهارت های جدید دارند.

این آینده پژوه بانکی اظهارداشت: بانک ها در آینده به طور مشخص به متخصصان حوزه فناوری اطلاعات، «یادگیری ماشین» (Machine Learning)، افرادی با قابلیت استفاده از هوش مصنوعی دارند.

کینگ ادامه داد: البته بانک ها نیاز دارند تا متخصصان علوم رفتاری را نیز استخدام کنند تا این افراد با استفاده از رفتار مشتریان، خدمات مورد نیاز آنها را پیش بینی کنند. این کارشناس بانکداری الکترونیک تریح کرد: همچنین بانک ها به افرادی نیاز دارند تا بتوانند اپلیکیشن های موبایلی را طراحی و به روز رسانی کنند. وی توضیح داد: در حال حاضر شعب بانک ها از نظر پراکندگی جغرافیایی تاسیس و فعالیت می کنند اما در آینده نزدیک اجتماعات دیجیتالی شکل خواهد گرفت.

► نقدینگی ۱۴۰۰ هزار میلیارد تومان شد/ نرخ دلار کاهشی است
حقوق‌ زیر ۲ میلیون تومان پلکانی افزایش می‌یابد ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 453 مهمان آنلاین داریم