تدوین بسته سیاستی بازار پول با ١٩ بند
سه شنبه ، 15 اسفند 1396 ، 09:19

قائم مقام بانک مرکزی با بیان این که هیچ بانکی ورشکسته نیست، از تدوین بسته نوزده‌بندی برای بازار پول خبر داد و گفت: در این بسته، سیاست‌های پولی برای بازار پول کشور تدوین شده است.

به گزارش روابط عمومی بانکی دات آی آر به نقل از مهر، «اکبر کمیجانی» در حاشیه پنجاه و هفتمین مجمع بانک مرکزی گفت: لازم نیست تمام سیاست‌های مورد نظر بسته به تایید و تصویب شورای پول و اعتبار برسد؛ چرا که برخی از آن سیاست‌های خود بانک مرکزی است.

قائم‌مقام بانک مرکزی تاکید کرد: هدف بانک مرکزی کنترل و مدیریت بازار ارز است و اکنون هم در همین راستا قدم برمی‌دارد.

وی در رابطه با شرایطی که اکنون در بازار ارز حکمفرما بوده و قیمت‌گذاری‌هایی که انجام می‌شود، گفت: بانک مرکزی در حال کنترل نرخ‌هاست و امیدواریم که بتوانیم با مدیریت بازار شرایط بهتر و با ثبات بیشتری پیش رود.

بر اساس گزارش، کمیجانی وعده داد که در آینده بازار ارز از ثبات برخوردار خواهد شد.

قائم مقام بانک مرکزی در رابطه با این‌که ممکن است نرخ سود بانکی تا پایان سال تغییراتی داشته باشد این موضوع را تایید نکرد اما گفت که تغییر نرخ سود بانکی نیاز به بررسی داشته و در زمانی که شرایط مساعد باشد، انجام خواهد شد.

کمیجانی توضیح داد: شرکت اعتبارسنجی این موضوع را بررسی می‌کند و گزارش‌هایی در آبان ‌ماه و حتی در ماه‌های اخیر اعلام کرده است که عملکرد بانک‌ها در سال ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ را منتشر کرد.

► اعلام آمادگی برزیل برای اعطای خط اعتباری 1.2 میلیارد یورویی به ایران
نقدینگی ۱۴۰۰ هزار میلیارد تومان شد/ نرخ دلار کاهشی است ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 535 مهمان آنلاین داریم