«سایپا» به سکوی اول تولید خودرو در ایران رسید
سه شنبه ، 15 اسفند 1396 ، 11:41
گروه خودروسازی سایپا بر اساس استراتژی تعریف شده در سال ۹۶ همواره در جهت افزایش تولید گام برداشته است. در تازه‌ترین گزارش منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گروه سایپا توانسته با افزایش تولید خود، بیشترین سهم بازار را در ماه بهمن از آن خود کند.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از تجارت‌نیوز، بر این اساس در این ماه گروه سایپا با تولید ۶۴۸۴۰ دستگاه خودرو و کسب ۴۴٫۶۹ درصد سهم تولید داخل بهمن‌ماه، به عنوان بزرگترین خودروساز داخلی معرفی شده است.

بر اساس این گزارش در بهمن‌ماه سال جاری گروه سایپا توانسته ۶۱۱۶۸ دستگاه خودرو سواری ، ۲۹۶۷ دستگاه وانت، ۳۳ دستگاه ون و ۶۷۲ دستگاه خودرو تجاری تولید و وارد بازار کند.

همچنین تولید گروه خودروسازی سایپا در بهمن‌ماه از مرز ۶۰۰ هزار دستگاه عبور کرده و در این ۱۱ ماه با تولید ۶۰۱۲۰۷ دستگاه خودرو به رشد ۱۶٫۱ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته دست‌یافته است که نشان از تلاش و همت تمامی کارکنان گروه در جهت نیل به اهداف از پیش تعیین شده دارد.

پیش از این هم با توجه به اولویت سایپا بر افزایش تعداد تولید محصولات، این گروه خودروساز توانسته رکوردهای تولید خود را که در سال های گذشته به دست آورده بشکند.

بر این اساس گروه سایپا توانسته در ۱۰ ماه تولید خود در سال جاری با بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه تولید، رکورد جدیدی ثبت کند. همچنین در این ماه رکورد تولید بیشترین خودرو در دو شیفت با تولید ۳۱۲۲ دستگاه خودرو شکسته شده است.

در این مسیرحضور مهندس جهرودی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا که از اواخر آبان‌ماه به این شرکت آمده و نگاه ویژه‌اش مبنی بر حمایت از قطعه‌سازان و اختصاص ۶ هزار میلیارد ریال به شرکت‌های قطعه‌ساز و انجام حمایت از این شرکت‌ها جهت تسهیل در دریافت وام از بانک‌ها عواملی تاثیرگذار در هدایت صحیح این روند بوده و موجب افزایش تولید و رکورد شکنی‌های گروه سایپا در دوماه گذشته شده است.

علاوه براین توسعه سبد محصولات گروه سایپا و ورود محصولات جدید این گروه خودروساز در سال جاری و سال آینده نوید پیشرو بودن این گروه خودروساز در تولید محصولات داخلی را دارد.

► بیکاران مطلق در ایران ۳ میلیون و ۲۲۶ هزار نفر
ظهور قیمت‌های نجومی تورهای مسافرتی در ایام نوروز ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 508 مهمان آنلاین داریم