سرگردانی شبانه ۱۴۰ مسافر در فرودگاه زاهدان
بنر

بنر
سرگردانی شبانه ۱۴۰ مسافر در فرودگاه زاهدان
سه شنبه ، 15 اسفند 1396 ، 15:45

140 مسافر شرکت هواپیمایی ایران ایر شرایط نامناسبی را در فرودگاه شب گذشته داشتند و مسولان این شرکت هواپیمایی تمهیداتی برای اسکان ِ آنها فراهم نکرده بودند.

تأخیر در پرواز هواپیما به نوعی یک امر عادی محسوب می‌شود اما برخی از این پروازها بیش از حد تأخیر دارند. پرواز شماره 379  مسیر زاهدان به تهران که قرار بود روز گذشته 14 اسفند، پرواز داشته باشد با نزدیک به 11 ساعت تاخیر بالاخره در ساعت 7 و 45 دقیقه صبح امروز پرواز کرد.

140 مسافر شرکت هواپیمایی ایران ایر شرایط نامناسبی را در فرووگاه شب گذشته داشتند و مسولان این شرکت هواپیمایی تمهیداتی برای اسکان آنها فراهم نکرده بودند.بنابراین گزارش، بعد از وقوع این تاخیر قیمت بلیط دیگر ساعت های پرواز زاهدان به تهران به دلیل وجود ازدهام مسافران افزایش یافت.

بنابراین گزارش تعداد زیادی از  مسافران این پرواز با توجه به دریافت پیامک هایی از سوی شرکت هواپیمایی مبنی بر تاخیر چند باره زود تر از موقع به فرودگاه مراجعه نکردند اما دیگر مسافران شب را در صندلی های سرد  فرودگاه زاهدان سپری کردند؛یکی از مسافران نیز  گفت که شب را در خودرو شخصی خود سپری کرده است.

یکی از مسولان فرودگاه نیز ادعا می کند: 5 نفر از مسافران این پرواز را در هتلی اسکان داده اند، اما برخی از مسافران این پرواز نیز چنین مطرح می کنند که نه تنها اسکان نیافته اند بلکه غذای گرم نیز به آنها داده نشده است.

► زمان پرداخت حقوق اسفند کارکنان دولت
بیکاران مطلق در ایران ۳ میلیون و ۲۲۶ هزار نفر ◄

 
پابلیکا
بنر

افراد حاضر

ما 765 مهمان آنلاین داریم