ویژگی آپارتمان های قیمت مناسب در تهران
شنبه ، 19 اسفند 1396 ، 08:31

عمده فایل‌های قیمت‌ مناسب تهران را می‌توان در گروه آپارتمان‌های میانسال و کهنسال جست‌ و جو کرد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از دنیای اقتصاد، میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در تهران به حدود ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده و این یعنی برای تملک یک آپارتمان ۶۰ مترمربعی در پایتخت باید ۳۲۴ میلیون تومان پرداخت کرد.

در چنین شرایطی می‌توان از آپارتمان‌های تا ۳۰۰ میلیون تومان که عمدتا بهای هر مترمربع از آنها زیر قیمت میانگین آخرین معاملات ثبت شده است، به عنوان واحدهای قیمت‌مناسب یاد کرد. بررسی فایل‌های موجود در بازار مسکن نشان می‌دهد عمده آپارتمان‌های قیمت مناسب سن بنایی بیش از ۱۰ سال دارند. البته در برخی از محله‌های تهران واحد نوساز یا تازه‌ساز در این دامنه قیمتی قابل جست‌وجو است. اما در عین حال تعداد این فایل‌ها به حدی اندک است که استثنا به شمار می‌روند.

مشاوران املاک اعلام می‌کنند کمبود فایل قیمت‌مناسب و در عین حال با سن بنای یک‌رقمی در بازار مسکن کنونی ناشی از انصراف گروهی از فروشندگان از عرضه واحدهای خود به امید افزایش قیمت در فروردین و اردیبهشت‌ ماه است. در عین حال برای کسانی که با این بودجه قصد خرید آپارتمان به‌ منظور سرمایه‌گذاری یا سکونت را دارند، گزینه‌هایی در بازار مسکن میانسال و کهنسال وجود دارد. ویژگی اغلب این فایل‌ها «نیاز به بازسازی» است که در آگهی‌ها قید شده است.


► تداوم رونق مسکن در سال 97
آغاز اجرای طرح مهارت‌آموزی به سربازان وظیفه ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 417 مهمان آنلاین داریم