تغییر زمان برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی و داخلی اشتغال ، کار یابی و حمایت از مشاغل خانگی
دوشنبه ، 21 اسفند 1396 ، 13:47

اولین نمایشگاه بین المللی و داخلی اشتغال ،کار یابی و حمایت از مشاغل خانگی (ایران جابکس Iran Jobex ) از تاریخ 5 الی 8 اردیبهشت سال 97 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

 

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پیش از این قرار بود نمایشگاه مذکور در اسفند سال جاری برگزارشود اما به درخواست شرکت کنندگان و فشردگی برنامه های پایان سال ، زمان برگزاری این نمایشگاه تغییر کرد .
گفتنی است این نمایشگاه باتلاش  معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و با محوریت دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌های این وزارتخانه، با همکاری موسسه مشاوره شغلی و کاریابی مرکز کار ایران و با حضور و مشارکت شرکت‌های داخلی و به منظور جذب کارجو  و شرکت‌های خارجی برای جذب نیروی کار ایرانی و مشارکت در تولید کالا و خدمات توسط کارجویان ایرانی با برند آن شرکت، کاریابی‌های داخلی و خارجی ایران به ویژه کاریابی‌های الکترونیکی برای ارائه مشاوره شغلی به کارجویان، شرکت‌های متقاضی پذیرش نیروی کار ایرانی، شرکت‌های دانش‌بنیان برای معرفی و شناساندن این نوع شرکت‌ها به مراجعه‌کنندگان و" استارت آپ ها " برگزار می‌شود.
همچنین در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، کنفرانس بین‌المللی در خصوص اشتغال و کاریابی و کارگاه‌های تخصصی جانبی برای متقاضیان تشکیل می شود .
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به کار گاه این نمایشگاه به نشانی اینترنتی www. Iranjobex.com مراجعه کنند .

► وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: ۶ اولویت مالیاتی برای سال ۹۷
طرح تسهیلاتی "کاریز" بانک آینده ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 537 مهمان آنلاین داریم