آغاز توزیع اسکناس نو در ۷۰ شعبه منتخب ۱۰ بانک
سه شنبه ، 22 اسفند 1396 ، 12:53

توزیع ۲۴ هزار میلیارد ریال اسکناس نو به مناسبت عید نوروز، با همکاری بانک مرکزی از طریق شعب منتخب بانک‌های عامل از روز دوشنبه ۲۱ اسفند ماه آغاز شده است.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایبِنا، توزیع اسکناس نو در استان تهران از روز دوشنبه ۲۱ اسفند ماه سال جاری با مشارکت بانک‌های عامل و از طریق ۷۰ شعبه منتخب مستقر در نقاط مختلف استان آغاز شد.

بر اساس این گزارش، توزیع اسکناس نو در سایر استان‌ها تحت نظارت ناظران پولی بانک مرکزی مستقر در مراکز استان‌ها و از طریق شعب منتخب تعیین شده انجام می‌شود.

«مسعود رحیمی» مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی، درباره نوع اسکناس‌های در نظر گرفته شده برای توزیع گفته است: اسکناس‌هایی که توزیع خواهد شد از نوع یک هزار تومانی، دو هزار تومانی و پنج هزار تومانی است؛ ضمن آنکه توزیع اسکناس ۱۰ هزار تومانی و ایران‌چک ۵۰ هزار تومانی نیز که از اوایل اسفند ماه در بین بانک‌ها آغاز شده در روزهای پیش‌رو بیشتر شده و از طریق شعب بانک‌ها و دستگاه‌های خودپرداز در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده در حال حاضر ذخایر اسکناس و ایران‌چک بانک مرکزی از وضعیت مطلوبی برخوردار بوده و هیچگونه مشکلی برای تامین وجوه نقد مورد نیاز مردم در روزهای پایانی سال وجود ندارد.

بر این اساس، بانک‌های پارسیان، رفاه کارگران، سینا، پست‌ بانک، گردشگری، سپه، اقتصاد نوین، ملت، صادرات و ملی بانک‌هایی هستند که در شعب منتخب آنها اسکناس نو توزیع می‌شود.

 

► علی کریمی قراردادش را منتشر کرد + تصاویر
خرید عید خود را با رعایت نکات امنیتی انجام دهید ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 418 مهمان آنلاین داریم