هیچ سنی برای آغاز یک کسب و کار دیر نیست
چهارشنبه ، 23 اسفند 1396 ، 11:08

 

فکر غالب در بین بسیاری از افراد این است که اغلب، کارآفرینان جوان از شانس بیشتری برای موفقیت در کسب و کار خود برخوردارند. در نگاه اول اینگونه به چشم می آید که این گروه کم و سال که در صدر ایستاده اند، پله های ترقی را بهتر از سایرین که سن بیشتری دارند، طی می کنند.
به عنوان مثال می توان از مارک زاکربرگ (موسس فیس بوک)، مت مولنوگ (موسس وردپرس)، پیت کشمور (موسس شرکت Mashable) و استیو جابز (موسس شرکت اپل) در سطح بین المللی و شهرام شاهکار (موسس اسنپ)، تبسم لطیفی (بنیانگذار سایت مامانپز) اشاره کرد . همه این افراد در اوایل ۲۰ سالگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده و در فهرست کارآفرینان موفق قرار گرفتند.
اما بی شک سن سال شما عامل اصلی تعیین این که کسب و کار شما موفق می شود یا خیر، نیست. لئو گودوین (موسس GEICO) در ۵۰ سالگی، هارلند دیوید (بنیانگذار KFC) در ۶۲ سالگی و رابرت نویس (موسس Intel) در ۴۱ سالگی کسب و کار خود را آغاز کردند. این ۳ نمونه و بسیاری در موارد دیگر نشان می دهند که موفقیت یک کسب و کار به طور مستقیم با سن بنیانگذار آن ارتباط ندارد.
در حقیقت، کاملا برعکس است؛ کسانی که کسب و کار خود را دیرتر شروع می کنند، شانس بیشتری برای رسیدن به موفقیت دارند. یکی از تحقیقاتی که در این زمنیه انجام شده است، نشان می دهد اگر شما بیش از ۵۵ سال سن داشته باشید، دو برابر شانس بیشتری نسبت به همتایان خود که زیر ۳۵ سال هستند، خواهید داشت. متقاعد نشدید؟
در اینجا  ۱۰ دلیل را برای شما بیان خواهیم کرد که چرا افراد با سن بالا از شانس بیشتر نسبت به جوانترها در موفقیت برخوردار هستند.

 

در ادامه این مقاله می خوانیم....

 

 

► امکان برداشت وجه بدون کارت روی خودپردازهای بانک قرض الحسنه مهرایران فراهم شد
شهردار تهران استعفا کرد ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 210 مهمان آنلاین داریم