بنر

امکان برداشت وجه بدون کارت روی خودپردازهای بانک قرض الحسنه مهرایران فراهم شد
چهارشنبه ، 23 اسفند 1396 ، 12:14

بانک قرض الحسنه مهرایران در راستای تکمیل خدمات بدون کارت خود، خدمات برداشت وجه بدون نیاز به کارت را روي دستگاه‌هاي خودپرداز خود راه‌اندازي كرد.
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، خدمات برداشت وجه بدون نیاز به کارت، به مشتریان اين امکان را مي‌دهد که در موارد اضطراري و در صورت عدم همراه داشتن كارت نقدي خود، بتوانند نسبت به برداشت وجه نقد از خودپردازهاي بانك قرض الحسنه مهرايران مبادرت ورزند.
مشتریان برای بهره‌مندی از این خدمت مي‌توانند با ورود به نرم افزار دستگاه خودپرداز و انتخاب گزينه برداشت وجه بدون کارت، نسبت به برداشت وجه اقدام کنند.
این امکان به صورت پایلوت بر روی دستگاه های خودپرداز شعب مطهري و ميرزاي شيرازي تهران راه اندازي شده است و ظرف مدت سه ماه با تغيير و بروزرساني نرم افزار ساير دستگاه ها نيز تکميل مي شود.
پیش‌از این نیز خدمت مسدود کردن کارت‌های نقدي بانک قرض الحسنه مهرايران، (بدون نياز به کارت) در دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانك فعال شده بود.
شایان ذکر است، مرکز ارتباط با مشتریان بانک قرض الحسنه مهرایران به شماره ۴۳۲۲ و همچنین سيستم دريافت نظرها در سايت اين بانک به آدرس www.qmb.ir آماده ارائه مشاوره و پاسخ به سؤالات مشتريان است.


► مجلس بار دیگر به ربیعی اعتماد کرد
هیچ سنی برای آغاز یک کسب و کار دیر نیست ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 685 مهمان آنلاین داریم
بنر