بنر

اصلاح قانون بانکداری اسلامی در سال 97
يكشنبه ، 5 فروردين 1397 ، 12:43
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح‌‌ها و لوایح اصلاح قانون بانکداری اسلامی در این کمیسیون مراحل نهایی خود را می‌گذراند و در سال جاری اصلاح انجام خواهد گرفت.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایرنا، «محمدرضا پور‌ابراهیمی» افزود: حل مشکلات اقتصادی در کشور با اصلاح قانون و مقررات نظام بانکی امکان‌پذیر است که موضوع یاد شده در اولویت نخست این کمیسیون در سال جدید قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: از سال 1362 تا به امروز قوانین و مقررات بانکی در کشور اصلاح نشده است که از نظر اکثر فعالان اقتصادی و آحاد مردم و مهمتر از همه از نظر مراجع عظام تقلید و علمای دین به واسطه وجود شبهات در عملیات بانکی، بازنگری و بروزرسانی قانون بانکی در کشور بسیار مهم و اساسی محسوب می‌شود.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به نشست‌های این کمیسیون با مراجع عظام تقلید اظهار کرد: با نشست‌هایی که با مراجع عظام تقلید در قم برگزار شد از نظرات تخصصی علما و مراجع، در تصویب قانون بانکداری کشور استفاده شده است.

وی افزود: وضعیت نظام بانکی ما یک چالش برای آینده نظام اقتصادی ایران است و در سا‌ل‌های اخیر شرایط خاصی را پشت سر گذاشتیم.

وی تصریح کرد: قانون عملیات بانکی و قانون اصلاح بانک مرکزی در این کمیسیون در حال بررسی است و طرح‌ها و لوایح آن نوشته شده و در مراحل نهایی قرار دارد و تا اواسط سال 97 بعد از 33 سال قانون بانکداری اصلاح می‌شود.

► ممنوعیت خرید کالاهای خارجی دارای تولید داخل برای همه دستگاه های دولتی
هشدار پلیس فتا درباره رمز کارت های بانکی ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 748 مهمان آنلاین داریم
بنر