توصیه هایی برای ایمنی در سفر و بازگشت
پنجشنبه ، 9 فروردين 1397 ، 11:42

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ضمن ارایه هشدارهایی برای زمان رسیدن به مقصد و بازگشت از سفر گفت: اگر برای اولین بار به شهری سفر کرده اید، حتما به منظور آشنایی با محل اقامت و محیط اطراف، اطلاعات راهنمای شهری را از کیوسک های ایرانگردی در مبادی ورودی شهرها دریافت کنید.

به گزارش بانکی دات آی آر جلال ملکی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا با اشاره به دستورالعمل‌های ایمنی در مقصد و پس از بازگشت از سفر برای مسافران نوروزی اظهار کرد: مسافران توجه داشته باشند که حتما رسیدن خود را به اطلاع آشنایانشان برسانند و همواره کارت شناسایی، شماره تلفن و آدرس محل اقامت خود را به همراه داشته باشند. رعایت این موضوع در مورد کودکان، سالمندان و افراد دارای مشکلات روحی و جسمی خاص بسیار مهم است.

به گفته ملکی لازم است اگر برای اولین بار به شهری سفر کرده‌اید، حتما به منظور آشنایی با محل اقامت و محیط اطراف، اطلاعات راهنمای شهری را از کیوسک های ایرانگردی در مبادی ورودی شهرها دریافت کنید.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تاکید بر اینکه باید همواره در طول سفر مراقب کودکان بود، تصریح کرد: باید مکانی برای اسکان انتخاب شود که از ایمنی لازم برخوردار باشد.

وی تاکید کرد که قبل از استفاده از لوازم گازسوز و گرمایشی محل اقامت نیز باید حتما از سلامت دستگاه، عدم نشت گاز و وجود تهویه مناسب اطمینان حاصل کرد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: حتما باید در دقایق اولیه ورود به محل اقامت، راه‌های خروج اضطراری، محل نصب خاموش کننده و شیلنگ آب را پیدا کرده و به خاطر سپرد.

وی با بیان اینکه پس از پایان سفر و بازگشت به منزل و محل کار نباید با عجله اقدام به روشن کردن لامپ کرد، عنوان کرد: لازم است ابتدا چند لحظه تامل کرده و اگر بوی گاز در فضا استشمام نشد آنگاه نسبت به وصل کنتور برق اقدام کرد.

► منتظر یک بانک جدید باشید
اهدای جایزه روزانه سفر به خریداران کالاهای ایرانی ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 321 مهمان آنلاین داریم