بنر
داغ ترین استارت آپ های سال ۲۰۱۷
شنبه ، 18 فروردين 1397 ، 12:44

 


به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از هفته نامه صدا، استارت آپ ها تمام جهان را پر کرده اند و روز به روز هم به تعداد آنها اضافه می شود. هر روز استارت آپی جدید وارد عرصه می شود و جهان را دگرگون می کند. حالا بیزینس اینسایدر داغ ترین استارت آپ های سال ۲۰۱۷ با توجه به سرمایه گذاری و ارزش آن را منتشر کرده است.

به گزارش بیزینس اینسایدر، نیمی از سال ۲۰۱۷ گذشته است زمان آن است تا داغ ترین استارت آپ ها معرفی شوند. در این بررسی معیار «ارزیابی گام به گام» انتخاب شده است تا مشخص شود کدام استارت آپ ها داغ ترین بوده اند. «ارزیابی گام به گام» به افزایش ارزش سرمایه گذاری در یک استارت آپ وابسته است. این اندازه گیری ارزش استارت آپ ها دور قبل از سرمایه گذاری و بعد از آن را بررسی کرده است.

از ۳۸۳ استارت آپی که مورد بررسی قرار گرفته است، ۱۶۹ مورد افزایش سرمایه گذاری داشته اند. این استارت آپ ها داغ ترین بوده اند.

۱. Roadrunner Recycling:

 

ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۱۲ برابر شده است. این استارت آپ، یک سرویس مدیریت زباله است که مواد قابل بازیافت کسب و کارها را فراهم می کند. این از یک نرم افزار تجزیه و تحلیل برای به حداکثر رساندن کارایی و صرفه جویی در پول استفاده می کند.

ارزش فعلی: ۶۲ میلیون دلار.

 

۲. OpCity:

 

ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۱۱.۶۴ برابر شده است. این استارت آپ در واقع یک نرم افزار ابر برای کارگزاران املاک و مستغلات است که به مطابقت عوامل با خریداران آینده خانه ها کمک می کند.

ارزش فعلی: ۹۹ میلیون دلار.

 

۳. HackerEarth:

 

ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۱۰.۲ برابر شده است. این استارت آپ، یک ابزار استخدام است که به برنامه نویسان اجازه تمرین و رقابت می دهد و به استخدام کنندگان این فرصت را می دهد تا مهارت آینده کارکنان را ارزیابی کند.

ارزش فعلی: ۱۹ میلیون دلار.

 

۴. UIPath:

 

ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۹.۳ برابر شده است. این استارت آپ برای فرآیند کسب و کارهای خودکار است و نرم افزاری است که گردش کار ایجاد می کند.

ارزش فعلی: ۱۱۰ میلیون دلار.

 

۵. MatterHackers:

 

ارزش آن در سال ۲۰۱۷، ۸.۶۵ برابر شده است. این استارت آپ مواد پرینت سه بعدی به مدارس، کسب و کار و مصرف کنندگان می فروشد.

ارزش فعلی: ۲۰ میلیون دلار.

► داستان موفقیت کفش «آل استار»
متمم بخشنامه ممنوعیت واردات کالا از چهار کشور ابلاغ شد ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 426 مهمان آنلاین داریم