بنر
روزنوشت های یک پادشاه معلوم الحال ! (5)
شنبه ، 18 فروردين 1397 ، 14:25

 

گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش؟!

می گویند کبوتران نامه رسان داخلی سروگوششان می جنبد. می گویند کبوتران اجنبی بهترند. دلیلشان هم این است که کبوتران نامه رسان داخلی در مسیر رساندن نامه ها، چند بار پیغام ها را به اشخاص مختلف می دهند و سپس به مخاطب مورد نظر می رسانند. این است که وقتی پیغام مورد نظر به شخص مورد نظر می رسد کمی تا خورده (یا به اصطلاح سین شده است) خب برسانند. خب نشان دهند. خب سین شود. مگر چه اشکالی دارد؟ شما که همین چند وقت پیش به دنبال جور کردن هفت سین بودید، حال این پیغام رسان داخلی خودش برایتان سین جور می کند. دیگر چه دردتان است؟
چه عیبی دارد پیغامتان را دیگران هم بخوانند؟ یعنی خدای نکرده آنها غریبه اند؟ انقدر خساست به خرج ندهید.شما که برای هر مشکلتان یک مشاور و دکتر خصوصی دارید، حالا مگر بد است که چند فرد بزرگتر، خبره تر و دلسوزتر برپیغام هایتان نظارت داشته باشند؟ آن هم بدون دریافت سکه ای به عنوان دستمزد.
شما خانواده ای را درنظر بگیرید که دو فرزند دارند. پدر و مادر بر پیام ها و رفتارهای یکی از آنها نظارت دارند، اما بر رفتارها و پیام های دیگری نظارتی ندارند. کدامشان سعادتمند می شود؟ خب معلوم است... اولین فرزند!
پس آنقدر غر نزنید و به کبوتران نامه رسان وطنی خرده نگیرید. حالا مگر پیغام هایتان چیستند که آنقدر نگرانشانید؟ خب بگویید ما هم بدانیم دیگر... والا
برای شما همان پیغام رسان های فرنگی خوبند که هرروز لب مرز گیر کنند و ساعت ها از دسترس خارج شوند.  ما بدیم که برای شما امکانات رایگان ایجاد می کنیم.
اصلا قهر.... قهر... قهر... بروید با همان نمونه های خارجی خوش باشید. فقط بعد از مدتی نیایید و بگویید « کفتر کاکل به سر داخلی های های... تو را به خدا یک خبر از من ببر وای وای»

 

برای مطالعه روزنوشت های پیشین بنده به این صفحه مراجعه فرمایید!

► اهم برنامه های امسال نظام بانکی/ شبکه بانکی برای حمایت از کالای ایرانی، برنامه ریزی کند
داستان موفقیت کفش «آل استار» ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 345 مهمان آنلاین داریم