طرح سپرده طلایی رفاه
شنبه ، 1 ارديبهشت 1397 ، 09:33


مشمولین طرح : کلیه اشخاص حقیقی
موضوع طرح : با افتتاح سپرده سرمایه گذاری بلند مدت در قالب طرح حاضر ، ضمن بهره مندی از سود علی الحساب، امکان اخذ تسهیلات به نام خود و یا بستگان درجه یک ایشان (شامل: پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر) در قبال توثیق سپرده بلند مدت طلایی میسر می باشد .
* بهره مندی از خدمات بیمه آتش سوزی منزل مسکونی بابت مواردی همانند آتش سوزی ، زلزله، انفجار ، بیمه حوادث و بیمه پوشش هزینه پزشکی متناسب با مبلغ سپرده گذاری و مدت بازپرداخت تسهیلات .
نکات :
اعطای تسهیلات در قالب طرح حاضر به بستگان درجه یک سپرده گذار (شامل: پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر) در قبال توثیق سپرده بلند مدت سپرده گذار امکان پذیر می باشد. حداقل مبلغ سپرده قابل لحاظ در طرح حاضر مبلغ 000‏/000‏/50 ( پنجاه میلیون ریال) می باشد. تسهیلات اعطایی به سپرده گذار و یا بستگان درجه یک ایشان حداکثر معادل 75% مبلغ سپرده سرمایه‌گذاری بلندمدت مشروط به پوشش اصل و فرع تسهیلات اعطایی توسط سپرده سرمایه گذاری بلند مدت توثیقی می باشد. در صورت دارا بودن شرایط اعطای تسهیلات ، امکان پرداخت در کمترین زمان ممکن پس از افتتاح حساب سرمایه گذاری بلندمدت میسر می باشد.
سقف تسهیلات :
سقف تسهیلات خرد در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک و سقف تسهیلات تجاری در چارچوب ضوابط و مقررات مربوطه و با تأکید بر اعتبارسنجی دقیق متقاضی و سایر ضوابط و مقررات جاری بانک می باشد.
مدت اعتبار طرح (شامل افتتاح حساب و پرداخت تسهیلات) :
زمان شروع طرح از ابتدای فروردین ماه 1397 و مدت اعتبار آن 6ماه (تا پایان شهریور 97 )می باشد.
وثایق و تضامین: سپرده بلندمدت مفتوحی در چارچوب طرح حاضر
سایر شرایط: علاوه بر موضوع امکان اعطای تسهیلات در قالب طرح حاضر به بستگان درجه یک سپرده گذار، انتقال سپرده سرمایه گذاری بلندمدت به بستگان درجه یک سپرده گذار (شامل: پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر) تا قبل از اعطای تسهیلات نیز امکانپذیر می باشد.

 

► وضعیت رشد دو ساله اقتصاد ایران
نکات امنیتی دراستفاده ازخدمات بانکداری الکترونیکی ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
خرید بلیط هواپیما
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 246 مهمان آنلاین داریم