طرح سپرده طلایی رفاه
شنبه ، 1 ارديبهشت 1397 ، 09:33


مشمولین طرح : کلیه اشخاص حقیقی
موضوع طرح : با افتتاح سپرده سرمایه گذاری بلند مدت در قالب طرح حاضر ، ضمن بهره مندی از سود علی الحساب، امکان اخذ تسهیلات به نام خود و یا بستگان درجه یک ایشان (شامل: پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر) در قبال توثیق سپرده بلند مدت طلایی میسر می باشد .
* بهره مندی از خدمات بیمه آتش سوزی منزل مسکونی بابت مواردی همانند آتش سوزی ، زلزله، انفجار ، بیمه حوادث و بیمه پوشش هزینه پزشکی متناسب با مبلغ سپرده گذاری و مدت بازپرداخت تسهیلات .
نکات :
اعطای تسهیلات در قالب طرح حاضر به بستگان درجه یک سپرده گذار (شامل: پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر) در قبال توثیق سپرده بلند مدت سپرده گذار امکان پذیر می باشد. حداقل مبلغ سپرده قابل لحاظ در طرح حاضر مبلغ 000‏/000‏/50 ( پنجاه میلیون ریال) می باشد. تسهیلات اعطایی به سپرده گذار و یا بستگان درجه یک ایشان حداکثر معادل 75% مبلغ سپرده سرمایه‌گذاری بلندمدت مشروط به پوشش اصل و فرع تسهیلات اعطایی توسط سپرده سرمایه گذاری بلند مدت توثیقی می باشد. در صورت دارا بودن شرایط اعطای تسهیلات ، امکان پرداخت در کمترین زمان ممکن پس از افتتاح حساب سرمایه گذاری بلندمدت میسر می باشد.
سقف تسهیلات :
سقف تسهیلات خرد در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک و سقف تسهیلات تجاری در چارچوب ضوابط و مقررات مربوطه و با تأکید بر اعتبارسنجی دقیق متقاضی و سایر ضوابط و مقررات جاری بانک می باشد.
مدت اعتبار طرح (شامل افتتاح حساب و پرداخت تسهیلات) :
زمان شروع طرح از ابتدای فروردین ماه 1397 و مدت اعتبار آن 6ماه (تا پایان شهریور 97 )می باشد.
وثایق و تضامین: سپرده بلندمدت مفتوحی در چارچوب طرح حاضر
سایر شرایط: علاوه بر موضوع امکان اعطای تسهیلات در قالب طرح حاضر به بستگان درجه یک سپرده گذار، انتقال سپرده سرمایه گذاری بلندمدت به بستگان درجه یک سپرده گذار (شامل: پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر) تا قبل از اعطای تسهیلات نیز امکانپذیر می باشد.

 

► وضعیت رشد دو ساله اقتصاد ایران
نکات امنیتی دراستفاده ازخدمات بانکداری الکترونیکی ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 529 مهمان آنلاین داریم