وضعیت رشد دو ساله اقتصاد ایران
شنبه ، 1 ارديبهشت 1397 ، 10:52
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از بنکر، صندوق بین المللی پول در تازه ترین گزارش خود عنوان کرد: رشد اقتصادی ایران در سال جاری و آینده میلادی به صورت یکنواخت ۴درصد پیش بینی می شود؛ در حالی که این رقم در سال گذشته میلادی ۴.۳درصد برآورد شد. این نهاد بین المللی در تازه ترین گزارش خود با عنوان چشم انداز اقتصاد جهانی به تحلیل و بررسی شاخص های اقتصادی کشورهای جهان پرداخت و در منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) هم شرایط اقتصادی ایران را مورد رصد خود قرار داد.
در همین حال صندوق بین المللی پول در ارتباط با پیش بینی خود از تولید ناخالص داخلی ایران در سال ۲۰۱۷ میلادی رقم ۴.۳ درصد را برای آن عنوان کرد؛ ضمن اینکه پیش بینی خود را از رشد اقتصادی ایران را در سال جاری و آینده میلادی ۴ درصد برآورد کرد.
همچنین صندوق بین المللی پول پیش بینی خود از نرخ تورم در ایران را برای سال های ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ میلادی به ترتیب ۹.۹ درصد، ۱۲.۱ درصد و ۱۱.۵ درصد اعلام کرد. این نهاد بین المللی در مورد نرخ بیکاری ایران در سال ۲۰۱۷ رقم ۱۱.۸ درصد را برآورد کرد و روند بیکاری ایران را در سال جاری و آینده میلادی به ترتیب ۱۱.۷ درصد و ۱۱.۶ درصد اعلام کرد. بر همین اساس، صندوق بین المللی پول تراز حساب جاری ایران را در سال ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ میلادی به ترتیب ۴.۳ درصد، ۷ درصد و ۶.۳ درصد عنوان کرد.

► اینترنت رایگان بستر مناسب سرقت اطلاعات بانکی
طرح سپرده طلایی رفاه ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
خرید بلیط هواپیما
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 246 مهمان آنلاین داریم