سامانه مدیریت یکپارچه مالی سمیم
يكشنبه ، 16 ارديبهشت 1397 ، 08:20
این سامانه ویژه اشخاص حقیقی و مبتنی بر وب تهیه شده و از طریق سامانه بانکداری اینترنتی در دسترس مشتریان است. ابزاری مناسب برای ارائه دیدگاه کاملی از وضعیت مالی مشتریان بوده تا با برنامه ریزی هوشمندانه. تصمیمات مالی آگاهانه اتخاذ کنند. این محصول حائز رتبه دوم و برنده جایزه جشنواره دکتر نوربخش در ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در سال 1395 و نیز جایزه برترین نوآوری محصول در دومین جشنواره نوآوری محصول برتر ایرانی در سال 1396 شده است.


*دسترسی از طریق سامانه بانکداری اینترنتی به آدرس:

www.rb24.ir/login.html

*مراحل انجام کار:

•    دریافت نام کاربری و ورمز عبور سامانه بانکداری اینترنتی حقیقی از شعب بانک رفاه
•    ورود به سامانه بانکداری اینترنتی به نشانی www.rb24.ir/login.html و یا کلیک بر روی لینک بانکداری اینترنتی در وب سایت بانک رفاه کارگران به نشانی www.refah-bank.ir/portal
•    کلیک برروی لینک سمیم
•    تایید دریافت اطلاعات صورتحساب سه ماهه حساب های خود

*خدمات قابل ارائه این سامانه به شرح زیر است:

*امکان تعریف و مدیریت حساب ها

در این بخش مشتری می تواند فهرست حساب های خود را مشاهده کند، همچنین حساب های بانکی خود را در سیستم تعریف و از این حساب ها در تعریف درآمد و مخارج استفاده کند. علاوه بر این مشتری قادر خواهد بود در فهرست حساب ها، حساب های تعریف شده (به غیر از حساب های خودکار وارد شده بانک رفاه) را ویرایش و حذف کند و صورتحساب بانکی سایر بانک ها که از طریق بانکداری اینترنتی گرفته شده است در سیستم وارد کند.

*مدیریت دارایی ها

باتعریف حساب های مختلف مانند دارایی ها(مانند: طلا و دلار)، وام، بدهی و طلب... درسمیم مشتری می تواند ثروت خالص خود را به صورت یکجا مشاهده کند.

*مشاهده مانده حساب

*مشاهده صورتحساب

در این بخش مشتری می تواند فهرست تراکنش های حساب های خود را مشاهده کند همچنین می  تواند درآمد و هزینه های خود را در سیستم ایجاد، ویرایش و یا حذف نماید.

*امکان همگام سازی با حساب های بانک رفاه کارگران و ورود صورتحساب سایر بانک ها از طریق فایل

*دسته باندی خودکار و دستی تراکنش ها

سمیم برخی از تراکنش ها را به صورت خودکار تشخیص و دسته بندی می کند؛ به عنوان مثال: قبوض، قسط، کارمزدهای بانک در غیر این صورت ترمینال ها با کمک مشتری دسته بندی می شوند و در تراکنش های بعدی این کار به صورت خودکار انجام می شود.

*امکان تعریف الگو و قانون برای دسته بندی

مشتری می تواند الگوی مشخصی را روی صورتحساب برای دسته بندی خودکار تراکنش ها تعریف کند.

*مدیریت چک های صادره و واگذاری

مشتری می تواند چک های صادره و واگذاری سایربانک ها را بامشخص کردن مشخصات چک و وضعیت آن وارد کند و از آن به بعد سمیم به وی در جستجو و مدیریت چک ها کمک می کند. چک های بانک رفاه به صورت خودکار در این سامانه نمایش داده شده و قابل جستجو هستند.

*امکان بودجه بندی ماهانه

مشتری می تواند برای خود بودجه ماهانه تنظیم کند. میزان مخارج و درآمدها نسبت به بودجه تعیین شده به مشتری نمایش داده می شود. درصورتی که این مقادیر از میزان تعیین شده بیشتر شود به مشتری هشدار مربوطه ارسال می شود.

*گزارش های تحلیلی به صورت گرافیکی/نموداری

مشتری می تواند گزارشات تفصیلی از عملکرد مدیریت مالی شخصی خود دریافت کند. این گزارش ها به صورت کاملا گرافیکی هستند. امکان فیلتر کردن گزارش براساس حساب و همچنین بازه مورد نظر(ماهانه، 3و6 ماهه و سالیانه) وجود دارد.

*امکان هدف گذاری

مشتری می تواند با انتخاب یک جساب، هدف  مالی خود را برای تاریخ مشخصی در آینده تعریف کند. مشتری باید ماهانه مبلغ مشخصی را به این حساب واریز کند. سمیم پیشرفت مشتری را محاسبه و نمایش دهد.

*داشبورد خلاصه وضعیت مالی

مشتری می تواند با یک نگاه وضعیت مالی خود را به صورت خلاصه وار در داشبورد مشاهده کند.

*امکان تعریف وقایع مالی در تقویم یادآور

مشتری می تواند وقایع مالی خود اعم از چک، پرداخت قسط، اجاره و سایر موارد را وارد کند. این وقایع می توانند به صورت تکرار پذیر و یا تنها یکبار درزمان مشخص رخ دهند.

*امکان ارسال هشدار برای یادآوری و بودجه بندی

درزمان سررسید تقویم یادآور یا بالاتر رفتن میزان درآمد یا هزینه از بودجه تعیین شده برای مشتری(درصورت تعریف آدرس ایمیل توسط مشتری در پروفایل خود) ایمیل ارسال می شود.

*امکان تعریف گروه های درآمد/هزینه برای هرکاربر

مشتری می تواند علاوه بر سرفصل های درآمد/هزینه ای مشخص شده، سرفصل های خود را به صورت جداگانه تعریف کند.

 

► قیمت دلار، سکه و نرخ ارز امروز ۱۶ اردیبهشت + جدول
قیمت سکه از مرز دو میلیون تومان گذشت ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
خرید بلیط هواپیما
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 441 مهمان آنلاین داریم