اعلام آمادگی تعزیرات برای رفع آشفتگی در بازار ارز و خودرو
شنبه ، 2 تیر 1397 ، 07:51
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی سازمان تعزیرات حکومتی برای رفع مشکلات اقتصادی موجود و رفع آشفتگی ایجاد شده در بازار ارز و خودرو در نشست روز سه‌شنبه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایرنا، «جلیل رحیمی جهان‌آبادی» در تشریح این نشست گفت: با توجه به این که کمیسیون قضایی فعالیت تخصصی در امور قضایی داشته و در این راستا تعامل زیادی هم با قوه قضاییه، وزارت دادگستری و سازمان‌ها و نهادهای زیرمجموعه آنها دارد، بنابراین نشست مشترکی بین اعضای این کمیسیون، وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و معاونان وی در محل این سازمان برگزار شد که در آن گزارشی از فعالیت‌های سازمان تعزیرات حکومتی ارائه شد.

وی اضافه کرد: همچنین بخشی از تعاملات مثبتی که بین کمیسیون قضایی و این سازمان بوده، مطرح شد و مجموعه‌ای از درخواست‌ها و راهکارهایی را نیز سازمان تعزیرات حکومتی ارائه داد که می‌تواند به بهبود کارها و اثرگذاری این سازمان کمک کند.

رحیمی جهان آبادی تصریح کرد: در این نشست رییس و اعضای کمیسیون قضایی مجلس هم برخی مشکلات کنونی کشور از جمله نوسانات موجود در بازار ارز، قاچاق کالا، قیمت خودروها و سایر مسائلی که در حوزه اقتصادی کشور وجود دارد را مطرح کردند.

بر اساس این گزارش، این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: سازمان تعزیرات حکومتی ضمن این که اعلام حمایت کرد، این درخواست را داشت که در جهت بهبود اوضاع اقتصادی کشور و رفع آشفتگی موجود در بازار در حوزه اختیارات خود، ورود پیدا کند.

► مراقب باشید؛ دلار تقلبی وارد بازار شد!
استیضاح تیم اقتصادی دولت کلید خورد ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 541 مهمان آنلاین داریم