اعلام آمادگی تعزیرات برای رفع آشفتگی در بازار ارز و خودرو
شنبه ، 2 تیر 1397 ، 07:51
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی سازمان تعزیرات حکومتی برای رفع مشکلات اقتصادی موجود و رفع آشفتگی ایجاد شده در بازار ارز و خودرو در نشست روز سه‌شنبه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایرنا، «جلیل رحیمی جهان‌آبادی» در تشریح این نشست گفت: با توجه به این که کمیسیون قضایی فعالیت تخصصی در امور قضایی داشته و در این راستا تعامل زیادی هم با قوه قضاییه، وزارت دادگستری و سازمان‌ها و نهادهای زیرمجموعه آنها دارد، بنابراین نشست مشترکی بین اعضای این کمیسیون، وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و معاونان وی در محل این سازمان برگزار شد که در آن گزارشی از فعالیت‌های سازمان تعزیرات حکومتی ارائه شد.

وی اضافه کرد: همچنین بخشی از تعاملات مثبتی که بین کمیسیون قضایی و این سازمان بوده، مطرح شد و مجموعه‌ای از درخواست‌ها و راهکارهایی را نیز سازمان تعزیرات حکومتی ارائه داد که می‌تواند به بهبود کارها و اثرگذاری این سازمان کمک کند.

رحیمی جهان آبادی تصریح کرد: در این نشست رییس و اعضای کمیسیون قضایی مجلس هم برخی مشکلات کنونی کشور از جمله نوسانات موجود در بازار ارز، قاچاق کالا، قیمت خودروها و سایر مسائلی که در حوزه اقتصادی کشور وجود دارد را مطرح کردند.

بر اساس این گزارش، این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: سازمان تعزیرات حکومتی ضمن این که اعلام حمایت کرد، این درخواست را داشت که در جهت بهبود اوضاع اقتصادی کشور و رفع آشفتگی موجود در بازار در حوزه اختیارات خود، ورود پیدا کند.

► مراقب باشید؛ دلار تقلبی وارد بازار شد!
استیضاح تیم اقتصادی دولت کلید خورد ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
خرید بلیط هواپیما
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 537 مهمان آنلاین داریم