ورود سازمان بازرسی به چهار بازار

چهارشنبه ، 13 تیر 1397 ، 08:06
رییس سازمان بازرسی اعلام کرد: این سازمان به بازارهای خودرو، مسکن، ارز و سکه ورود کرده و به زودی گزارشی در این باره ارایه می‌کند.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از ایبِنا، قاضی سراج با بیان این که چه ضرورتی دارد میلیاردها یورو ارز دولتی برای سفرهای تفریحی اختصاص یابد؟ با اشاره به فضای ملتهب چهار بازار خودرو، مسکن، ارز و سکه خاطرنشان کرد: همان طور که رییس قوه قضاییه تاکید کردند، سازمان بازرسی به این حوزه‌ها ورود کرده و گزارش خود را بزودی برای مراجع ذی‌صلاح ارسال خواهیم کرد تا با دستور قاطع ریاست قوه قضاییه با متخلفان و سودجویان و فرصت‌طلبان در این حوزه‌ها بدون اغماض برخورد شود.

رییس سازمان بازرسی با اشاره به بازدید اخیر خود از ایران خودرو اظهار داشت: با هماهنگی‌هایی که با خودروسازان صورت گرفت، آرامش خوبی بر روند ثبت‌نام‌ها حاکم شده و التهاب بازار خودرو فروکش کرده است.

سراج با اشاره به برگزاری جلسات ستاد هماهنگی اقتصادی توسط سران سه قوه گفت: تمام مسئولان کشور آماده مقابله با تحریم‌ها هستند و تصمیمات و تدابیر لازم را در نظر گرفته‌اند.

وی اقتصاد مقاومتی را به عنوان راهکار نهایی غلبه بر مشکلات اقتصادی دانست و گفت: در شرایطی که کشور در تحریم قرار دارد و ارز دولتی باید به کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم تخصیص یابد چه ضرورتی دارد که میلیاردها یورو ارز دولتی برای سفرهای تفریحی (از قبیل آنتالیا، پاتایا و ... ) اختصاص یابد؟ این رویه بر خلاف اقتصاد مقاومتی و تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر پرهیز از سفرهای خارجی غیرضرور است و این مقدار ارز دولتی اگر به بخش تولید اختصاص یابد به رونق و شکوفایی تولید داخلی کمک موثری خواهد کرد.

► آغاز به کار بازار ثانویه ارز تا ۴۸ ساعت آینده
فهرست واردکنندگان خودروی دریافت کننده ارز رسمی+ میزان ارز دریافتی ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر