پیگیری مطالبات رانندگان توسط معاون رئیس جمهوری
چهارشنبه ، 20 تیر 1397 ، 15:25

مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا سازمان راهداری از پیگیری مطالبات رانندگان توسط معاون رئیس جمهوری خبر داد و گفت: راهکارهای پیشنهادی برای حل مشکل کامیون داران به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال می شود.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، غلامحسین دغاغله با اشاره به برگزاری نشست رسیدگی به مطالبات رانندگان با حضور معاون سازمان برنامه و بودجه، معاون وزیر راه و شهرسازی و رؤسای تشکل‌های صنفی حمل و نقل جاده‌ای، اظهار کرد: در این نشست، نمایندگان اصناف و تشکل‌های صنفی، ابتدا گزارشی از مطالبات رانندگان در حوزه فعالیتی سایر دستگاه‌ها ارایه کردند از جمله بازنشستگی، بیمه درمان، تأمین لاستیک و لوازم یدکی مورد نیاز رانندگان و غیره که در رسیدگی به این موارد خواستار پیگیری از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط شدند.

وی افزود: بیمه تکمیلی درمان رانندگان طی هفته آینده حل و فصل می‌شود، همچنین نحوه محاسبه کرایه برساس تن – کیلومتر طی 6 جلسه کارشناسی با حضور اساتید دانشگاه و نمایندگان صنف بررسی شده و فاز اول اجرای طرح طی 10 روز آینده عملیاتی می شود.

به گفته وی، اصلاح فرآیندهای کاری طی کارگروه‌هایی که در ستاد و استان‌ها تشکیل شده است به طور مستمر بررسی و در پایانه‌ها اعمال می‌شود. همچنین بازنگری در قوانین و مقررات با نظر نمایندگان اصناف و تشکل‌های صنفی مورد رسیدگی قرار گرفته است.

مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا تصریح کرد: در پایان جلسه دکتر عدل معاون سازمان برنامه و بودجه تأکید کرد مشکلات رانندگان که تاکنون حل و فصل نشده، احصاء‌ و به همراه راهکارهای پیشنهادی به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای پیگیری و اولویت‌بخشی آن ارائه شود.

قرار است رسیدگی به توزیع لاستیک با نرخ مصوب به رانندگان، افزایش کرایه حمل مواد سوختی توسط شرکت نفت و برداشتن محدودیت منطقه‌ای سوخت که از مطالبات اولویت‌دار رانندگان است، طی چند روز آینده عملیاتی شود.

► علت حادثه مرگبار ترمینال سنندج چه بود ؟ + جزییات
اعلام سومین برنامه قطعی برق تهران+ نقشه ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 298 مهمان آنلاین داریم