بنر
تمدید تغییر ساعات کاری ادارات در خراسان رضوی تا ۱۵ مردادماه
سه شنبه ، 2 مرداد 1397 ، 10:07

استاندار خراسان رضوی از تمدید و تداوم تغییر ساعات کاری ادارات ، بانک ها و مراکز عمومی و موسسات عمومی غیردولتی تا نیمه مردادماه در استان خبر داد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از خبر گزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،علی رضا رشیدیان افزود : با توجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر تمدید تغییر ساعات کاری ادارات در خراسان رضوی تا ۱۵ مردادماهتداوم موج گرما در مردادماه در اکثر نقاط استان و تاکید وزیر نیرو بر ضرورت همراهی در مدیریت مصرف برق و آب ، ساعات کاری ادارات همچنان به روال هفته های اخیر در استان از ساعت 6:30 تا ساعت 13:30 خواهد بود.

وی گفت : پایان ساعت کار اداری برای روزهای پنجشنبه ساعت 12:30 می باشد.

رشیدیان تصریح کرد : ساعات کار بیمارستان ها ، مراکز درمانی ، خدماتی ، امدادرسانی و اورژانس به روال سابق است .

وی افزود : زمان فعالیت مهد کودک ها به تناسب ساعات کاری ادارات تنظیم می شود و بر این مبنا از ساعت 5:45 دقیقه صبح که کودکان را پذیرش می کنند تا 14:15 دقیقه فعال هستند.

رشیدیان تاکید کرد : به منظور افزایش پایداری شبکه برق سراسری ،مدیران دستگاه ها و نهادها باید ضمن رعایت سایر مفاد این مصوبه ، با هدف به حداقل رساندن مصرف برق طی ساعات کاری ،تمامی وسایل سرمایشی و روشنایی غیر ضروری بعد از ساعات کاری را از مدار خارج کنند و در صورت لزوم از ظرفیت دیزل ژنراتورهای اضطراری در مجموعه های خود بهره گیرند و بدین منظور باید تمهیدات مورد نیاز فراهم تدبیر شود.

این تغییر ساعات کاری ادارات و بانک ها از روز سه شنبه 19 تیرماه بر اساس مصوبه هیات وزیران و تقاضای شرکت های توزیع نیروی برق در استان همانند بسیاری از نقاط کشور اجرایی شده است و با تداوم گرما تصمیم بر تمدید مجدد این زمان تا نیمه مردادماه گرفته شده است

► برخورد جدی با اضافه برداشت بانک‌ها
دلایل افزایش ساعتی نرخ طلا و سکه ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 189 مهمان آنلاین داریم