بنر

تمدید تغییر ساعات کاری ادارات در خراسان رضوی تا ۱۵ مردادماه
سه شنبه ، 2 مرداد 1397 ، 10:07

استاندار خراسان رضوی از تمدید و تداوم تغییر ساعات کاری ادارات ، بانک ها و مراکز عمومی و موسسات عمومی غیردولتی تا نیمه مردادماه در استان خبر داد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از خبر گزاری صدا و سیما،مرکز خراسان رضوی،علی رضا رشیدیان افزود : با توجه به پیش بینی های هواشناسی مبنی بر تمدید تغییر ساعات کاری ادارات در خراسان رضوی تا ۱۵ مردادماهتداوم موج گرما در مردادماه در اکثر نقاط استان و تاکید وزیر نیرو بر ضرورت همراهی در مدیریت مصرف برق و آب ، ساعات کاری ادارات همچنان به روال هفته های اخیر در استان از ساعت 6:30 تا ساعت 13:30 خواهد بود.

وی گفت : پایان ساعت کار اداری برای روزهای پنجشنبه ساعت 12:30 می باشد.

رشیدیان تصریح کرد : ساعات کار بیمارستان ها ، مراکز درمانی ، خدماتی ، امدادرسانی و اورژانس به روال سابق است .

وی افزود : زمان فعالیت مهد کودک ها به تناسب ساعات کاری ادارات تنظیم می شود و بر این مبنا از ساعت 5:45 دقیقه صبح که کودکان را پذیرش می کنند تا 14:15 دقیقه فعال هستند.

رشیدیان تاکید کرد : به منظور افزایش پایداری شبکه برق سراسری ،مدیران دستگاه ها و نهادها باید ضمن رعایت سایر مفاد این مصوبه ، با هدف به حداقل رساندن مصرف برق طی ساعات کاری ،تمامی وسایل سرمایشی و روشنایی غیر ضروری بعد از ساعات کاری را از مدار خارج کنند و در صورت لزوم از ظرفیت دیزل ژنراتورهای اضطراری در مجموعه های خود بهره گیرند و بدین منظور باید تمهیدات مورد نیاز فراهم تدبیر شود.

این تغییر ساعات کاری ادارات و بانک ها از روز سه شنبه 19 تیرماه بر اساس مصوبه هیات وزیران و تقاضای شرکت های توزیع نیروی برق در استان همانند بسیاری از نقاط کشور اجرایی شده است و با تداوم گرما تصمیم بر تمدید مجدد این زمان تا نیمه مردادماه گرفته شده است

► برخورد جدی با اضافه برداشت بانک‌ها
دلایل افزایش ساعتی نرخ طلا و سکه ◄

 
پابلیکا
بنر

قیمت های روز بازار

نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 842 مهمان آنلاین داریم
بنر